V dnešní přelomové době vynálezů snad jednou za měsíc vyleze na světlo světa nový objev, vědci prorazí se zajímavým faktem a média na nás chrlí novinky dennodenně. Naše mysl nestíhá všechny informace vůbec pojmout. Vynálezci přicházejí s technologickými výdobytky, které nám mnohdy usnadňují život, jindy nás nezvykle svazují. Rovněž autopůjčovna Auto od strejdy zaznamenala jeden se zlepšováků, který ihned zařadila do své nabídky.

Nadčasová půjčovna automobilů a elektromobilů

Autopůjčovna Praha totiž nepůjčuje jen osobní, nákladní a luxusní auta, pronajímá i elektromobily. V tom je přelomová. Elektromobil Tesla Model S 85D má spotřebu rovnající se nule. Luxusní design, černá barva, výkon 270 kW a maximální rychlost 250 km/hod, to jsou základní atributy, které stavějí tento elektromobil na piedestal vozů z půjčovny Auto od strejdy.

Nepotřebujete auto, jen doklady

A protože se teprve očekává nástup vozidel bez řidičů, což se nepřímo váže k anotaci tohoto článku pojednávající o vědcích a jejich objevech, musíme si zatím vystačit bez vlastního auta. Vůz si totiž můžeme půjčit. Nepotřebujeme nic víc než doklady a finance na kauci. Výše zálohy a cena půjčovného za jednotlivé vozy je na stránkách autoodstrejdy.cz.

Na dovolenou v půjčeném karavanu

Půjčují se také obytné vozy, což je nyní aktuální vzhledem k přicházejícímu dovolenkovému a prázdninovému období. Počítejte s tím, že ve zmíněné exponované době jsou ceny za pronájem obytných aut nejvyšší. Rovněž je doporučováno si vybrané automobily dopředu rezervovat. Vyhnete se nepříjemnému shánění přepravního prostředku na poslední chvíli.

Okouzlete mercedesem, přesuňte se dodávkou

Chcete se alespoň o víkendu projet v mercedesu? Okouzlit vytouženou dívku, či zapůsobit na budoucího zaměstnavatele? Přijďte si pro luxusní auto třídy Mercedes. K dispozici je i kabrio, a to Peugeot 206 CC kabriolet s vyhřívanými koženými sedačkami. Půjčovna dodávek Praha je tu pro ty z vás, kteří se potřebují nutně a rychle přepravit v početnější skupině. Můžete se v dodávkách Peugeot, Volkswagen a Ford dostat na dovolenou, za vysněnými cíli nebo přesunout pracovníky na místo určení. Půjčovna Auto od strejdy je tu pro každou příležitost a všechny typy jezdců.

Related Posts