Je spousta Čechů, kteří v zimě vyrážejí na hory sjíždět tamní lyžařské sjezdovky nebo se vydat po běžecké trase. Ale ne každý vyhledává zimní radovánky. Někdo dokonce nemá zimu vůbec rád a nejraději by se odstěhoval někam do teplých krajin. Většinou to ale není možné. Strávit zimní dovolenou v termálních lázních ale lze. A ani není třeba za nimi cestovat přes celou Evropu. Stačí se vypravit do nedalekého Maďarska.

Pohodový pobyt v maďarských hotelích

Maďarsko je na termální lázně opravdu bohaté. Můžete vybírat z bohaté nabídky destinací, kde si užijete příjemné wellness s partnerem i zážitkových bazénů společně se svými dětmi. Hledejte proto ubytování v Maďarsku, které vám toto poskytne. Pěkný aquapark je v Debrecíně, kde se určitě bude dětem líbit, protože tu spousta skluzavek, a to i pro nejmenší děti. V lázních Sárvár je k dispozici bazén s vlnobitím i vodními děly. Potěší velká vířivka a tři obří tobogány. Ve městech Nyíregyháza a Mosonmagyárovár jsou zase přístupné léčebné bazény s minerální vodou. A v Györu si užijete jeskyni s nejteplejší vodou (39 °C).

V Maďarsku si krásně zabruslíte

Hory vás sice nebaví, ale zato rádi bruslíte? Pak je Maďarsko pro vás zemí zaslíbenou, protože zde se této oblíbené zimní zábavě můžete naplno věnovat. Bruslit je možné na jezeře Balaton. Hotely v kraji Vesprém vám nabídnou pohodové ubytování s výbornou maďarskou stravou. Ve volném čase pak lze brázdit zamrzlou plochu jezera. Neumíte-li bruslit, zde se to naučíte díky kurzům bruslení, které se tu pravidelně každou zimu pořádají. Ideální je najít si hotely v Balatonfüred nebo Keszthely, abyste byli této zábavě co nejblíže.Jestliže jste se pustili do plánování toho, kde strávíte svou zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.

Related Posts