Chcete prožít neuvěřitelnou dovolenou? Pak se rozhodně vydejte na Kubu. Pojďme se podívat, co všechno můžete v této neuvěřitelné zemi zažít!

Jedinečná atmosféra

Kuba je zemí, která má atmosféru jako žádná jiná. Místo jako by se zastavilo v době dávno minulé a dále se jí moc nechce. Všude na vás koukají revolucionáři se svými hesly. Města vypadají, jako by měla každou chvilku spadnout, všude se tyčí nádherné hory, neuvěřitelné plantáže lidé jsou zde veselí a umí se neuvěřitelně bavit!

Ponořte se

Pokud si chcete vychutnat Kubu taková jaké je, pak byste se rozhodně měli ponořit i do hlubin mořských hloubek a s dohledem místních instruktorů zažít potápění v tom pravém slova smyslu. Na Kubě můžete prozkoumávat hned několik vraků lodí, jeskynní systémy a neuvěřitelně bohatý podvodní život. Díky tomu máte možnost vidět Karibik tak, jak vypadal před padesáti lety.

Ochutnejte vše, co můžete

Kubánci si potrpí spíše na dobré pití než jídlo, ale i přesto se zde dá najít několik skvostů, které musíte ochutnat. Ty však rozhodně nehledejte v hotelových resortech, ale u místních prodejců, restaurací a barů. Vyzkoušejte velká několika chodová menu, která jsou plná specialit.

Zajděte do baru

Jak už jsme řekli, do baru byste měli zamířit alespoň jednou. Najdete zde totiž neuvěřitelně rozmanitou nabídku všech možných drinků a koktejlů. Ochutnat musíte rozhodně proslulý kubánský rum, ale rozhodně stojí za vyzkoušení i míchané nápoje!

Zkrátka Kubu musíte prožít a rozhodně ne jí jen proležet na pláži! Tak viva la Cuba!

Related Posts