Pokud přemýšlíte, kam vyrazit za odpočinkem a příjemnými lázeňskými procedurami, nešlápnete vedle, pokud zvolíte krásné a klidné městečko, a to Mariánské Lázně. Zejména proto, že tyto lázně mají dlouholetou tradici a dovedou se o své lázeňské hosty náležitě a s láskou postarat.

Prožijte báječný barevný podzim v lázních

Dopřejte si elixír života v Mariánských Lázních! Mariánky poskytují tradičně perfektní servis, co se týká i strávení podzimu v lázních. A jelikož v pátek 23. září již nastal v Česku astronomický podzim, je nejvyšší čas vycestovat do lázní. Načerpáte energii a posílíte tím váš imunitní systém, což bude předpokladem pro zdárné zvládnutí nadcházející zimy.

Mariánky nabízejí relaxační i lázeňské pobyty, přenádherné parky plné zeleně a fontán, upravené kolonády, pavilony, spoustu útulných kavárniček a hotelů doslova uprostřed Slavkovského lesa. Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového ústrojí, nemoci dýchacích cest, gynekologická onemocnění či onkologická onemocnění.

Nezapomenutelný romantický pobyt pro dva na jihu Čech

Cestujete rádi ve dvou? Nechcete se od své drahé polovičky odloučit ani na dovolené? Pak spolu odjeďte na báječný relaxační pobyt do lázní Třeboň a vychutnejte si relaxaci ve dvou. Utužíte váš vztah, a navíc dáte odpočinout vaší mysli i tělu. Nemine vás ani lázeňské přivítání na pokoji s relaxačním dárkovým balíčkem. Tím ovšem romantika nekončí, nýbrž začíná. Květinový dvouhodinový relax prožijete se svým miláčkem v hotelovém spa Slunečnice s vířivkou a saunou. K tomu obdržíte květinový nálev do sauny, svěží citronádu, teploučké župánky a osušky. Po celou dobu vás bude provázet příjemná tichá relaxační hudba a vše bude dokreslovat něžné světlo svíček. Dále vás čeká uvolňující masáž zad a šíje nebo masáž dolních končetin s olejem z vonných lístků růží.