Chystáte se do světa a toužíte po zajímavém ubytování, na které jen tak nezapomenete? Chcete se například projet ponorkou, meditovat pod hladinou oceánu nebo driftovat na zamrzlém švýcarském jezeře? Už nemusíte jen snít.

Výlet ponorkou a prohlídka továrny na tequilu

Na Fidži, konkrétně na ostrově Luacala, si můžete udělat výlet ponorkou po okolních vodách. Deep Flight Super Falcon Mark je elektřinou poháněná ponorná loď, která klouže neslyšně vodou a může tak plout s velrybami i delfíny.

V Punta Mita v Mexiku si můžete vychutnat prohlídku lihovaru na výrobu tequily, proletět se vrtulníkem nad agávovými poli, zúčastnit oběda s živou hudbou a nakonec zažít ochutnávku speciální tequily.

Meditace pod vodou nebo drifty na zamrzlém jezeře?

V Kambodže, na soukromém ostrově Song Saa, zažijete pro změnu opravdové zklidnění. Pokud jste milovníky meditace, díky speciálnímu dýchacímu přístroji a hudebnímu přehrávači budete mít možnost zažít jednu pod hladinu oceánu, a to v romantické době soumraku.

Upřednostňujete spíše divoké zážitky a adrenalin? Hotel Lion Palace v Petrohradě vám umožní neopakovatelný zážitek. Soukromým letadlem se dopravíte na zamrzlé jezero do Švédska, na kterém následně můžete zažít super jízdu s drifty rychlými auty, jako je například Lamborghini či Maserati.

Surfování s hvězdou, výlet do vesmíru i soukromé kino

V St. Regis Princeville na Havaji se budete moci vyzkoušet surfování s legendou tohoto sportu Billem Hamiltonem, který vám dá dvouhodinovou soukromou lekci.

Hotel Kameha Grand ve Švýcarsku nabízí svým hostům také jedinečný zážitek. Je jím možnost vyzkoušet si stav bez tíže či letové simulace.

Užít si staré hollywoodské klasiky můžete v soukromém kině v Soneva Kiri v Thajsku. Společníkem vám budou pouze cvrčci a čistá laguna, nad níž se stavba vznáší.