Každá cesta do zahraničí nabízí mnoho emocí a nových dojmů. Ale často nás brzdí myšlenky na peníze, protože cestování je považováno za drahý luxus.

Exisutjí však místa, kde se dočkáte nádherné dovolené a váš rozpočet to rozhodně nezruinuje.

Rumunsko

Realita a pohádka se setkávají v Rumunsku. Je toho tolik k prozkoumání: jeskyně Scarisoara, Astra Park, Transfagarasan Road, hrad Peles, veselý hřbitov, bahenní sopky a další! Když sem přiletíte letadlem nebo autem z Kišiněva, budete ohromeni nádhernými výhledy, malebnou architekturou a dostupnými cenami.

Laos

Tato smaragdová země je známá tím, že je exotická. Je to skvělá volba pro ty, kteří sní o cenově dostupných ekologických výletech do džungle Bokeo, náhorní plošiny Bolaven a malebných řek, hor a vodopádů.

Portugalsko

V nádherném Portugalsku je možné vše: procházky po krásných plážích, jízda na koni na Madeiře, ochutnávka vín v Alto Douro, nádherný palác Pena, setkání velryb poblíž Azor a mnoho dalšího.

Bulharsko

Bulharsko na vás čeká na návštěvu jeho přímořských letovisek: Zlaté písky, Nesebar, Sozopol, Slunečné pobřeží a další. Necháte se inspirovat sedmi Rilskými jezery, Belogradčikovými skalami, Růžovým údolím.

Peru

Nejživější asociací s Peru je Machu Picchu. Toto město Inků je úžasné a budete ohromeni, když uvidíte jeho legendární jezero Titicaca, obří vodopád Gocta v Chachapoyas, památky města Arequipa, amazonský deštný prales a Huacachina Oasis.

Polsko

Polsko vám nabídne příležitost prozkoumat jeho elegantní hlavní město, prohlédnout si hrad Malbork, obdivovat horská jezera ve Vysokých Tatrách a užít si nádherná lyžařská střediska. A Polsko vždy příjemně překvapí svými nízkými cenami.

Maďarsko

Maďarsko může konkurovat mnoha evropským zemím a má svůj vlastní bonus: dostupné ceny.

Filipíny

Filipíny jsou o pravěké přírodě, teplém podnebí, bílých plážích a starověkém Intramurosu.

Related Posts