S příchodem března začínají naše teploměry ukazovat vyšší hodnoty, sníh se pomalu rozpouští a my se začínáme těšit na příjemnější dny. Přesně v této chvíli vsází spousta párů, rodin i skupin přátel na kratší dovolené v některém z krajů České republiky. Kam se podívat?

Výhodné balíčky

Jednou z nejpopulárnějších možností je velikonoční pobyt v lázních, přičemž se není čemu divit. V současné době se totiž dočkáte ohromného množství rozdílných balíčků služeb, což platí v každém koutu naší malé země. Jak mohou vypadat vaše Velikonoce v lázních?

Za zmínku stojí například vyhlášené lázně Teplice, které vám nabídnou geniální kombinaci jak pasivního, tak i aktivního odpočinku. Na jednu stranu lze vsadit na návštěvu divadla, několika kin, mnoha kulturních akcí, užít si kvalitní restaurace či se zkrátka nechat hýčkat v konkrétním resortu. Na stranu druhou se ocitnete ihned pod Krušnými horami, jež jsou známé nádhernou přírodou a turistickými trasami. Láká vás takový lázeňský pobyt?

Pro každého něco

Pořádnou porci vyhlídek, skal i kilometrů tras vám nabídnou lázně Harrachov. Ty jsou situované na severu České republiky, přičemž zároveň budete mít blízko k okresnímu městu Liberec. Díky tomu si užijete nejen osvěžující samotu v lesích, ale budete moci podniknout i návštěvu zoologické zahrady, aquaparku, vědecko-populár威而鋼 ního centra a podobně.

Lákají-li vás lázně, určitě se podívejte na stránky pod vloženým odkazem, zvolte si preferovanou lokalitu a vyberte si z pestré nabídky nejrůznějších balíčků. Za pouhých několik tisíc korun si užijete masáže, vířivku, soukromý bazén, dobré jídlo v ceně i další zážitky. Záleží čistě na vás, vašich preferencích a možnostech. Nejlepším řešením je vyrazit s vaší drahou polovičkou a užít si romantiku.