Bali je destinací, která každoročně láká velké množství osob hledajících nespoutanou krásu přírody, jedinečnou kulturu, nebo třeba adrenalinové zážitky vy podobě surfování. Kde se ovšem na ostrově ubytovat? Na to se nyní podíváme.

Bydlení na Bali

Bali je skvělou dovolenkovou destinací, která se na turisty již řádně připravila a ví co tito lidé s kufry plnými očekávání vyžadují. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i batůžkáři, ale i ti, kteří hodlají na ostrově zůstat více než pár týdnů.

Vždy samozřejmě záleží na tom, jaký máte rozpočet. Bali totiž nabízí luxusní hotely s perfektními výhledy i krásnými bazény, i malé ušmudlané místnosti bez klimatizace, horké vody atd.

Pokud se chcete vypravit na ostrov v rámci své dovolené, určitě doporučujeme strávit dovolenou v některém z místních hotelů či guesthousů, které nabízejí velmi příjemné podmínky, zahrnují luxusní snídaně a veškerý komfort, který potřebujete. Navíc jsou ceny poměrně přívětivé a rozhodně tak nehrozí že byste museli za takovou dovolenou dát celý roční plat.

Pokud se rozhodnete na Bali strávit delší čas, je samozřejmě nutností najít správný pronájem, protože pobyt v hotelu či guesthousu by se v takovém případě výrazně prodražil. Problém však je, že na Bali neexistují žádné internetové stránky s nabídkou nemovitostí k pronájmu, a pokud ano jsou zde jen velice drahé nabídky.

Abyste sehnali na Bali dům, je zapotřebí se ptát místních, jiné cesty není. Navíc si připravte celý pronájem dopředu, protože takto je to zde od cizinců vyžadováno. Navíc ceny nejsou vždy přívětivé a některé nabízen nemovitosti spíše nahánějí hrůzu. Musíte tedy neustále hledat a hledat.

Related Posts