Přemýšlíte, jak letos strávíte Silvestra? Toužíte po něčem neobyčejném? Přijeďte na Vysočinu, užijte si dobré jídlo, živou hudbu, ohňostroj a samozřejmě wellness. Poslední den roku byste měli odpočívat, abyste byli připravení na ten nadcházející.

Chcete si užít skutečnou zimu včetně sněhu? V Praze či Brně se jí pravděpodobně nedočkáte, musíte se vydat do vyšších poloh. Pokud se vám nezdají Krkonoše, Jeseníky či Beskydy, protože ty budou na Silvestra jako obvykle plné, najděte si ubytování na Vysočině.

Sportovní vyžití i kulturní památky

Dovolená na Vysočině je vynikající volbou pro milovníky sportovních aktivit. Je rájem běžeckého lyžování, najdete zde i spoustu sjezdovek. Nabízí se také venkovní kluziště nebo stadiony poskytující hodiny veřejného bruslení.

Na své si však přijdou i ti, kdo upřednostňují klidné návštěvy historických památek. Vysočina je krajem s vůbec největší koncentrací památek UNESCO na území ČR. V zimě, když je vše zamrzlé a s trochou štěstí i zasněžené, jsou doopravdy kouzelné.

Vánoce či Silvestr trochu jinak

Přijeďte si letos na Vysočinu užít vánoční pobyt či silvestrovský pobyt, nebudete litovat. Ono totiž není vůbec špatné se trochu vymanit z toho tradičního vánočního shonu. Udělejte si dovolenou buď před Štědrým dnem, nebo po něm. Odpočinete si, přijdete na jiné myšlenky a konečně si užijete vánoční atmosféru se vším všudy, tedy s perníčky i vánočním punčem.

Stejně lákavý je silvestrovský pobyt, například v hotelu SKI. V ceně silvestrovského balíčku v tomto hotelu jsou dvě noci, dvě snídaně a večeře, láhev sektu, vstup do wellness a na Kneippovu léčbu a samozřejmě silvestrovský program. Čeká vás zde živá hudba i půlnoční ohňostroj. Vydat se sem můžete také s dětmi, dítě do 3 let má pobyt zdarma. A je jen na vás, zda pobyt odstartujete před Silvestrem, nebo na Silvestra a druhou noc si užijete už v novém roce.

Nepozdává se vám Vysočina? Tak se vydejte jinam. Najděte si své ubytování na Hotel.cz.