Doba je uspěchaná a relaxaci nepřející. Nejvyšší čas s tím něco udělat a začít myslet na sebe, protože únava nám bere na kráse, a to přeci radikálně zamítáme! Dámy a pánové, máme přeci právo dopřát si takové to zdravé hýčkaní, bez kterého se do našich pracovních a životních procesů stejně nezačleníme naplno, to je známá věc.

Složitě to zní možná jen poprvé, kdy ještě člověk není zvyklý pustit všední koloběh z hlavy. Ale počkejte, jak rádi se budete vracet ke chvílím, které patří jen vám a ve kterých se k vám nedostane nic z těch věčně vás omotávajících a svazujících situací – dejte jim STOP a buďte chvíli jen sami se sebou.

Pomyslná cesta proudem času

Abyste netápali dlouho a mohli o sebe začít pečovat bez váhání, prozradím vám moje tajemství numero uno – kde čerpám energii já. Pro své wellness pobyty si vybírám zásadně místo, kde se snoubí historie s moderní technologií, jelikož to má blahodárné účinky na mou představivost. Jakmile totiž své myšlenky nechám inspirovat fantazií o dávné minulosti a na mé fyzično působí současná terapie, jsem v sedmém nebi.

Hotel Augustiánský dům přesně vystihuje mou představu o útěku z reality a divte se mi, když si tu můžu vychutnat tolik osvěžujících procedur. Ať už dáte přednost koupeli v relaxačním bazénu s protiproudem nebo whirpoolu, finským či bylinkovým saunám, ba dokonce pokud chcete vyzkoušet mentolovou parní lázeň, důležité je, nakolik dovolíte své mysli nepracovat.

Fyzička je také důležitá

Komu by se zdála relaxace příliš lenošivá, může protáhnout tělo v přilehlém sportovním areálu, nebo se projít Zahradou šesti smyslů, která již podle názvu rozmazlí všechny smysly našeho těla. A když vám vyhládne? Žádné strachy. Je tu vzorně postaráno o skvělé jídlo i pití – Morava je zkrátka Morava.

Možná se vám zdá, že se to všechno nedá ani stihnout. Ale dá… Nikam nespěchejte, práci a stresu věnujete času víc než dost. Zastavte se na chvilku a užijte si relaxační pobyt na delší dobu, pokud víkend nestačí. Nezapomeňte na to, že čím víc elánu načerpáte, tím více ho pak budete mít v zásobníčku. Musí vám vystačit, dokud se do Luhačovic nevrátíte.