Nestihli jste letní dovolenou, a tak si chcete užít pobyt až nyní, v podzimních dnech? Pokud ano, rozhodně to není žádným problémem. Jenom je třeba vědět, kam vyrazit. První oblíbenou možností je Španělsko. To nadchne nejenom na vrcholu sezony, ale i nyní. I když se jedná o destinaci dražší, je možné zájezd pořídit za lepší ceny. Pomůže nabídka last minute na TipTravel.cz. Tedy nabídka takových zájezdů, které kupujete na poslední chvíli. Tedy doslova pár dní před odjezdem. Díky tomu jsou jejich ceny i o několik desítek procent nižší, než běžně v ceníku.

Naším druhým tipem je Turecko

Nádherná země, která v posledních letech nabízí jistotu nízké ceny samotného zájezdu. Pokud ji chcete navštívit v tomto období, doporučujeme spíše jižní oblasti. Konkrétně je to Turecká riviéra, která nabídne střediska, jako je Antalya, nebo Alanya. Obě patří k nejvyhlášenějším v dané oblasti. A to z důvodů, jako je:

  • Bohatá nabídka zajímavých památek
  • Kvalitní hotely
  • Čisté moře a nádherné pláže

Velkou výhodou této země jsou již zmíněné nízké ceny. Jak na místě, tak samozřejmě i v souvislosti s cenou zájezdu. Dovolená v Turecku dnes může vyjít na cenu v řádech několika tisíců korun. A to s jistotou letecké dopravy, stejně jako s jistotou oblíbeného typu stravování, kterým je all inclusive.

Zkuste také Kypr

Zajímavá země, která je unikátní v tom, že část tohoto ostrova patří Řecku a druhá zase Turecku. To se na kvalitě vašeho podzimního odpočinku nijak nepodepíše, a tak si můžete užívat nejenom příjemných vysokých teplot vzduchu nebo moře, ale máte možnost si také užívat krásných památek, které tento ostrov nabídne. Vyberte si last minute na Severní Kypr a na vlastní kůži se přesvědčte, že je to oblast, která nezklame ani náročnějšího turistu. Navíc je z evropských destinací jednou z mála, kde je skutečně teplo i v polovině podzimu.