Plánujete dovolenou a nejste si jistí, kde hledat dostatek informací o vašem budoucím ubytování? Nevybírejte hotel či apartmán, ve kterém budete trávit dovolenou, jen podle několika fotografií. Zjistěte si o něm vždy co nejvíce informací.

Vybírejte pečlivě

Klíčové je, abyste dovolenkové ubytování vybírali opravdu pečlivě. Hledejte na množství různých stránek, nejen na jedné, na kterou narazíte jako první. Narazit totiž můžete i na nejrůznější cenové nabídky toho stejného hotelu či apartmánu.

Co vám ubytování nabízí?

Vždy si pečlivě přečtěte, co na vás bude v daném ubytování čekat. Zaměřte se na vybavení, doplňky, ale i hygienické potřeby. Mohli byste totiž být zbytečně negativně překvapeni tím, co vše bude v hotelu či apartmánu chybět. Pokud si něčím nebudete jistí, nebojte se kontaktovat dané stránky či majitele ubytování. Získáte jistotu a zjistíte, jak probíhá komunikace.

Check in/out

Všímejte si také času, kdy probíhá tzv. check in a check out, tedy přihlášení a odhlášení z ubytování. V některých případech se totiž jedná o nesmyslné časy, popřípadě o velmi krátké frekvence, které vám nemusí vyhovovat.

Fotografie

Pečlivě si projděte také fotografie daného ubytování. Zkoumejte, kde přesně leží, vybavení, čistotu apod. Fotografie můžete hledat i na jiných stránkách, popřípadě od jiných uživatelů. Realita se totiž často od prezentovaných ubytování může velmi lišit.

Poloha ubytování

Nezapomeňte se také dobře podívat na polohu daného ubytování, zda vám bude vyhovovat. Někdo může preferovat ubytování v blízkosti města, v přírodě, mimo civilizaci apod. Prověřte si tedy polohu ubytování i na mapě.

Recenze!

Tím nejdůležitějším jsou pro vás recenze! Většinou bývají součástí nabídky ubytování, ale můžete je hledat i jinde. Právě recenze a hodnocení uživatelů jsou pro vás rozhodující. Z nich získáte objektivní zpětnou vazbu a zjistíte více informací. Vždy tedy čtěte recenze.