Darujte Karlštejn, darujte zážitek! Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak je nejvyšší čas přemýšlet o tom, čím udělat radost svým nejbližším. Vedle materiálních dárků, které se rok co rok objevují pod vánočním stromečkem, se těší stále větší oblibě i dárky nemateriální, zejména pobytové zájezdy.

Ty jsou koncipovány jako relaxační pobyty, určené přímo k odpočinku těla a duše. Wellness služby jsou dnes standardním doplňkem hotelových služeb. Komfortní zázemí ubytovacích služeb, spolu s dobrým jídlem a pitím je prvotním předpokladem ke strávení pohodlné dovolené. Příjemné chvíle, jejichž cílem je zregenerovat tělo i duši, lze zažít v podobě SPA procedur, jako je například finská sauna nebo whirlpool.

Dopřejte si luxus a pohodlí

Ubytování v hotelu Karlštejn si zakládá i na komfortu přímo na pokojích. Luxus přímo v negližé je výsadou nejlepšího pokoje „THE BEST ROOM HER & HIS“, s volně stojící vanou Villeroy & Boch a prosklenou moderní koupelnou s De

 

Chvíle řízeného odpočinku lze střídat se zájmovými aktivitami, jimiž je hotel u hradu Karlštejna proslulý. Navštívit lze zoopark, v němž žije řada exotických zvířat, jejichž dominantou je bílý lev a tygří mláďata. Nebo se vydat provětrat znalosti historie na hrad Karlštejn, v němž žil český král a římský císař Karel IV. Při jeho návštěvě si nenechte ujít muzeum voskových figurín, v němž můžete potkat historické osobnosti v lidské velikosti.

V rámci pobytu si můžete prohlédnout i muzeum betlémů, kde kromě klasických vyřezávaných ze dřeva, je možné vidět i betlémy z raritních materiálů, jako je například cukr nebo chleba. V recepci hotelu si můžete objednat návštěvu a prohlídku karlštejnských vinic a sklepního hospodářství, spojené s degustací karlštejnských vín a malým občerstvením.

Milovníci greenů vezmou za vděk 27 jamkovým golfovým hřištěm, které je příhodné profesionálním hráčům i úplným začátečníkům. Ideální vánoční dárek, nemyslíte?

Related Posts