Možná také přemýšlíte, co je na Chorvatsku tak zajímavého, že ročně přitáhne pozornost drtivé většiny českých turistů. Je to prosté. Za skvělé ceny si užijete perfektní dovolenou, během níž poznáte panenskou přírodu tamních ostrovů, ochutnáte vyhlášené pokrmy spolu s tradiční pálenkou a samozřejmě si dosyta užijete vodní hrátky.

Chorvatsko je totiž zemí mnoha tváří a rozhodně se vyplatí okusit vedle opalování a lenošení i zdejší turistické trasy.

Pěšky, na kole i autem

Pěší turistika v Chorvatsku není jedinou rozšířenou aktivitou na ostrovech. S sebou se vyplatí vzít i kolo, díky němuž se dostanete do neprobádaných koutů ostrovů a historických částí měst. Máte-li vybranou destinaci a jste právě ve fázi, kdy řešíte otázku ubytování, vyměňte letos luxusní resort za střídmější a za to autentičtější ubytování v Chorvatsku v apartmánech. Každý rok je volí tisíce turistů, protože komfortní vybavení, dobrá dostupnost parkování a pěší vzdálenost k pláži dělají z cenově dostupného ubytování jasnou volbu číslo jedna. Uvidíte, jak si zamilujete ranní kávu na terase, lenošení na balkóně a večerní posezení s místními u ohně. Vaše dovolená získá ten správný rozměr!

Jestliže se chystáte na dovolenou s partou přátel, rodinou a malými dětmi, vyberte si z cen last minute zde. Kromě fotografií jsou zde dostupné i kontakty a reálné recenze předchozích návštěvníků daných objektů. Apartmány disponují atraktivním vybavením, dostupností i službami navíc, které vám zpříjemní dovolenou.

Zavítejte tam, kde je o program postaráno

Záleží pouze na vás, zda vsadíte na oblast Istrie a vydáte se třeba do historií nasáklé Puly. Koloseum v centru města obklopují zajímavé restaurace, kavárničky a obchůdky se suvenýry. Kousek od Puly leží oblíbené letovisko Medulin, kde na vás čekají vyhlášené pláže a zajímavý podvodní svět plný barev. Dáváte-li přednost historii před potápěním, vydejte se do Dubrovníku nebo Zadaru. Chorvatsko je jedinečným místem, které každému brzy přiroste k srdci a stane se vaší součástí.

Related Posts