Máte starostí nad hlavu? Připadáte si bez energie? Ničí vás neustálý přísun negativních zpráv, jimiž nás zásobují média? Hoďte vše za hlavu a vyrazte na wellness pobyt!

Wellness pobyty se těší velké popularitě. A divíte se? Příjemné prostředí a ještě příjemnější wellness procedury si snad ani nejde nezamilovat.

Jaký balíček zvolit?

Wellness pobyt, lázeňský pobyty či podzimní pobyt? Relaxační, víkendový, nebo romantický? Lázeňské domy se předhánějí s nabídkami balíčků, z nichž si vybere naprosto každý. A kam za wellness ve středních Čechách?

Penzion Alfa, Poděbrady

Rády byste s kamarádkami uspořádaly dámskou jízdu? Nebo si s partnerem vyrazili na romantický víkend? V tom případě vám doporučujeme třeba Penzion Alfa nacházející se přímo v srdci kolonády lázní Poděbrady. Vybavený saunou, solnou jeskyní, vnitřním i venkovním bazénem. A samozřejmě bohatým wellness zázemím s pestrou nabídkou wellness procedur. Další lázeňské domy v lázních Poděbrady hledejte přímo na odkazu wellness Poděbrady.

Chateau Šanov

Co takhle strávit víkend na zámku? Nedaleko Rakovníka byl nedávno otevřen jedinečný Chateau Šanov, kde na vás spolu se skvostnými interiéry budou čekat bohatý snídaňový bufet, pětichodová gourmet večeře a především volné vstupy do zážitkového bazénu, saunového světa i fitness centra. Zkrátka se tu o vás postarají jako o princeznu (a prince). Jedno ale nechte doma, a to své děti, které mají do hotelu vstup zakázán. Hotel je totiž tzv. adults only, což znamená, že v něm není dovolen pobyt osobám mladším patnácti let.

Hotel U Kata, Kutná Hora

Je libo královské wellness v Kutné Hoře? Máte ho mít. A s ním i třídenní pivní relax. Ve starých cihlových klenbách budete hýčkáni při pivních procedurách v podobě pivních koupelí, chmelových masáží a pivního peelingu. Vše samozřejmě doprovozené konzumací oblíbeného zlatavého moku. Vynechat byste ale samozřejmě neměli ani procházku centrem tohoto svého času výjimečného královského města zapsaného na seznamu světového kulturního dění UNESCO. Vaší pozornosti by neměl uniknout kostel svaté Barbory, jezuitská kolej a věhlasné České muzeum stříbra.

Další lázeňské domy ve středních Čechách

Více pobytových balíčků najdete na odkazu wellness střední Čechy. Nebo můžete vybírat na serveru Spa.cz, který většinu lázeňských domů a wellness center sdružuje. Nabídka je však tak bohatá, že vybrat z ní jeden lázeňský dům zřejmě bude tvrdým oříškem. Ale i tento úkol si můžete zpříjemnit. Zkrátka relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.