Známe to všichni. Jak rádi si  dáme kvalitní oběd či večeři na výletě ve volné přírodě a jak málo se nám chce nosit potřebné zásoby, nádobí a další potřeby k uvaření chutného oběda. Samozřejmě opečené buřty a plechovka piva mají také svou romantiku, ale pokud jsme například na výletě spolu s osobami, které mají specifické potřeby je pro ně tato varianta velmi často problematická. Na o požadavky dobrodruhů, průzkumníků, pracovníků ve výškách nebo v odříznutých lokalitách zareagovala společnost SIMPERT REITER a uvedla na trh několik řad svých hotových a hygienicky balených jídel na cesty Travellunch bez konzervantů ve variantách pro masojedy, vegetariány i osoby s alergií na lepek a laktózu. Díky obědům a snídaním Travelluch máte možnost si bleskově připravit chutné a výživné jídlo bez nutnosti dalšího nádobí. Prostě jen zalijete sáček s jídlem horkou vodou a máte hotovo. A co je tedy v nabídce k mání?

Travellunch pro masojedy i vegetariány

V aktuální nabídce eshopu worksafety.cz je k dostání celý sortiment společnosti Travellunch, a to včetně oblíbených dezertů, polévek, energetických tyčinek, sušeného mléka a dalších oblíbených kombinací. Ve snídaňovém menu vás čekají míchaná vajíčka, müsli s jahodami anebo pečené brambory se šunkou. K obědu si můžete vybrat třeba oblíbené kuře Indonesia nebo hovězí Stroganoff, přičemž milovníci středomořské kuchyně nepohrdnou těstovinami se sýrovou omáčkou, paellou bez lepku či stejně zdravotně šetrným kuřecím rizotem. Pro milovníky kulinářských klasik je k dispozici také hovězí guláš a pro osoby alergické na mléčnou bílkovinu třeba také kuskus bez laktózy. Ke zpestření jídelníčku skvěle poslouží i dezerty jako tvarohový krém s jahodami nebo rýžový nákyp. Všechna jídla jsou distribuována j praktických sáčcích, které vaše zavazadlo nijak nezatíží.

Praktické na cesty i třeba do kanceláře

Na první pohled možná může tato varianta jídla s sebou vypadat jako druh výživy určený hlavně pro delší turistiku, ale uvidíte, že je praktický i třeba v kanceláři nebo při práci na vzdálenějších lokacích. Vše, co potřebuje k přípravě je totiž jenom horká voda, třeba z rychlovarné konvice, a pokrm můžete rovnou konzumovat ze sáčku. Nemusíte se bát, že byste jedli nějaké náhražky, jedná se o velmi kvalitní dehydrovaná či vymrazená jídla, kdy nám osobně velmi chutnala zejména kuřecí polévka Indonesia a pikantní hovězí s rýží, kdy je obojí velmi vzdálené chuti někdejších „instantních“ polévek, jak je známe z 90.let. Velmi vhodná je i pro řidiče dálkových nákladních i osobních spojů, stejně jako pro záchranáře či kohokoliv, kdo musí trávit delší dobu mimo pracoviště. Uvidíte, že z nabídky více než 30 druhů pokrmů si vybere opravdu každý.

Německá kvalita a světová chuť

Výrobcem jídel Travellunch je společnost německá společnost SIMPERT REITER, která se v potravinářském průmyslu pohybuje od roku 1928. Za dobu svého působení již stihla posbírat mnohá ocenění a dnes patří k nejlepším výrobcům výživných a ekologicky šetrných jídel na cesty. Každá porce od této společnosti podléhá nejpřísnějším normám EU na kvalitu potravin a splňuje s bohatou rezervou hodnoty nutričně bohatého jídla, které tělu dodá veškeré živiny při větší fyzické zátěži. Balíčky Travellunch jsou zkrátka plnohodnotným jídlem, kterým se rozhodně neošidíte.