Praha je určitě jedním z míst, které se vám při první návštěvě zapíšou do paměti. Kombinace majestátní historie a moderního životního stylu, klidných zákoutí i energických hlavních ulic.  Hlavní město naší malebné země nabízí toho skutečně hodně.

Kde složit hlavu

Pokud chcete zážitek z interakce s tajemnou Prahou mít co nejintenzivnější, jeden den Vám stačit nebude.  V takovém případě je otázkou, kde načerpáte síly přes noc. Možností ubytování je spousta, ale pokud hledáte komfort, hotel v centru Prahy je nejlepší řešení. Služby, bezpečí, gastronomické hody, i lokalita budou důležité faktory, které rozhodnou v prospěch některého z široké škály kandidátů.

Kam za kulturou

Praha nabízí obrovské množství kulturního vyžití. Divadla, kina, galerie, výstavy ve veřejném prostoru, happeningy a jiné kulturní akce. Pokud jste fanoušky umění, Veletržní palác, který je součástí Národní galerii je přesně místo pro Vás. Galerie nacházející se nedaleko Letné nabízí několik pater obsahujících umělecká díla především z moderního umění včetně děl světoznámých tvůrců Vincenta van Gogha, Henriho Rousseaua, Gustava Klimta nebo Pabla Picassa.

Jak se dobře najíst

Praha kromě kultury nabízí nespočet restaurací, kaváren, cukráren, bufetů, čajoven a jiných podniků zaměřených na ukojení gastronomických choutek. Pokud bydlíte v hotelu, tak se můžete těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů, lahodné obědy i excelentní večeře. Záleží, jaké služby Vaše ubytování nabízí.