Jaro už za okny hýří barvami i voní. Mít na něj výhled přes staré zašedlé či zažloutlé záclony není to pravé. Pojďte dát svému bytovému textilu nové jarní tóny.

V květnu obvykle vybíháme na zahradu, sázíme či doháníme, co jsme nestihli na podzim a v zimě. Pouštíme se do nové terasy, doděláváme přístřešek a samozřejmě neustále běháme se sekačkou na trávu. Pojďte ale dát jarní šmrnc i svému interiéru. Ideálně za pomoci bytového textilu.

Jaro si zaslouží jarní okna

Vyměňte staré závěsy za nové. Kupte si na okna rovněž nové záclony. Největší výběr nabízí tradiční prodejce záclon a dalšího bytového textilu – e-shop Dante.cz. Zapřemýšlejte nad délkou záclon. Zkuste různé ornamentální kusové záclony či záclony voálové, které vaše okna otevřou do zahrady. Můžete zůstat u moderních jednoduchých záclon či vsadit na jarní a letní florální motivy.

Nemáte šicí stroj na to, abyste si koupili záclony v metráži a pak si je ušili? Nevadí. Vyberte si hotové záclony. Díky velkému sortimentu v e-shopu Dante.cz se nemusíte vůbec omezovat.

Převlečte si postele

Není vám již poněkud teplo v zimním flanelovém povlečení? Je čas převlékat. Oblečte svoji postel nejlépe do bavlněného chladivého povlečení. Při drahých cenách elektrické energie přece nebudete zapínat klimatizaci. Vyberte si chladivé barvy. Modrou, zelenou, nic nezkazíte tradiční bílou. I takto vytvoříte pocitově chladnější ložnici. Nebo vsaďte na jarní barvy a vzory. Nechte své povlečení rozkvést růžemi nebo vyplujte na lodi na dovolenou.

Lodičky na povlečení potěší i vaše malé námořníky. S jarním bytovým textilem bychom totiž měli myslet i na naše děti. Dante.cz nabízí povlečení pro miminka do postýlky i větší do klasické postele s dětskými motivy. Děti milují své pohádkové a filmové hrdiny. Dopřejte jim je třeba právě na povlečení.