Hledáte destinaci, která by se mohla stát vaším příštím místem, kde trávit dovolenou? Pak zkuste Kanárské ostrovy, které toho nabízejí více, než byste očekávali.

Jedinečné ostrovy

Kanárské ostrovy patří pod Španělsko a jedná se tedy o území přiléhající pod Evropskou unii. Cestování na Kanárské ostrovy je tak velice jednoduché a snadno zde vyřešíte jakékoliv problémy. Navíc z České republiky létá na ostrovy řada spojů přibližně jeden denně.

Počasí na ostrovech je poměrně stálé a především příznivé. V zimě je zde teplo a v létě zase teploty nestoupají do úmorných výšin. Navíc je prostředí ostrovů čisté a klidné a nemusíte tak mít z ničeho strach.

Cenově jsou Kanárské ostrovy relativně přívětivé, alespoň v porovnání se zeměmi západní Evropy. Levné je zde jídlo, a to samé se dá říci i o cestování. Půjčení vozu je poměrně levné, zejména mimo sezónu. Levná je také autobusová doprava.

Ubytování se dá na ostrovech sehnat skutečně kvalitní, jelikož jsou zde zvyklí především na turisty z Velké Británie a Německa.

Na Kanárských ostrovech si přijde na své milovník krásných mořských pláží, moře plného života i nadšenec do pochodů před horské masivy. Kanárské ostrovy jsou totiž z velké části zalesněné hory či polostepy nabízející nádherné výhledy na celé ostrovy.

Pokud tedy nyní vybíráte, které místo by bylo zajímavé objevovat, jsou Kanárské ostrovy dobrou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts