Egypt byl ještě do nedávné doby jednou z nejvyhledávanějších destinací pro letní rodinnou dovolenou. Bohužel světová situace týkající terorismu ovlivnila kompletně cestovní ruch a především africké země.

Češi zkrátka ztratili důvěru v tyto úchvatné destinace a proto velice často snižující na svých požadavcích a volí dovolenou v Evropě. Jenže, profesionální cestovní kanceláře nabízí pobyty jen v bezpečných letoviskách, kde vám rozhodně nic nehrozí.

Důkazem toho je mimochodem letošní nabídka dovolených v Egyptě.

Oblíbená Hurghada středem pozornosti

Pokud chcete poznat tu pravou a dnes i bezpečnou kulturu, zvyklosti a komfort egyptského národa, pak vás jednoznačně oslní oblíbená Hurghada. Tu si nemohou vynachválit mnozí cestovatelé. Historické město nabízející řadu překrásných míst a hlavně oněch zmiňovaných letovisek, kde se vám dostane nadstandardního zázemí.

Jmenovat lze jistě ty nejpopulárnější.

  • Alf Leila Wa Leila
  • Three Corners Sunny Beach
  • Carribean World Soma Bay

Strand mit Sonnenschirmen, Hotelanlage Giftun Beach Resort, Hurghada, Aegypten

Pokud zvolíte dovolenou v Egyptě, určitě se nemusíte omezovat z pohledu náležitého komfortu. V této zemi navíc platí, že za stejné peníze jako v Evropě dostanete podstatně větší luxus, včetně konzumace lahodných pokrmů po celý den zdarma. Tak vypadá dovolená, o které sní bezpochyby jakýkoliv Čech.

A pokud by vás Hurghada náhodou neoslnila, máme pro vás ještě jeden praktický tip.

Zkuste navštívit Marsa Alam

Další z populárních a vyhledávaných lokalit současné doby je Marsa Alam. Tam si z pohledu exkluzivity přijde na své doopravdy každý. I ti nejnáročnější. Volit ostatně nemusíte jen z relaxačních pobytů, ale také z těch poznávacích. Jakýkoliv náruživý cestovatel by měl navštívit Marsa Alam a oddávat se jeho nezapomenutelným přednostem.

Neotálejte s výběrem letošní dovolené a vyrazte do bezpečného Egypta.