Každoročně se tisíce rodin s malými dětmi, ale také aktivně žijící senioři nemohou rozhodnout, kam za novými zážitky a poznáním. Člověk si musí položit otázku, co od rekreace v tuzemsku očekává. Mezi klíčové parametry patří dosažitelnost přírodních a historických klenotů, koupání, atrakce pro nejmenší i noční život.

Areál plný zábavy

Už jste vyčerpaní z neustálého plánování prázdnin? Dovolená v ČR musí být přeci oddechová, nemůžete se zničit už při jejím výběru! Máme pro vás malý tip. Dejte přednost letním radovánkám v Šiklandu. Že jste o něm ještě neslyšeli? Komplex zábavních areálů se pyšní největší nabídkou služeb a zábavy v tuzemsku. Počítejte se třemi areály, 11 akcemi, 29 aktivitami, 7 druhy ubytování a 10 restauracemi.

Jak to v Šiklandu vypadá?

Komplex nikdy nekončícího dobrodružství je k dispozici během července a srpna. Rovněž se zde konají speciální akce, firemní aktivity. Vraťme se ovšem k prázdninovým dnům. Dovolená s dětmi v ČR se odehrává v areálu Šiklův mlýn, kde je první tuzemské westernové městečko. Prima zážitky ukořistíte v offroadovém centru. Šiklův mlýn najdete na Vysočině, nedaleko Zvole nad Pernštejnem. Ve třech zábavních lokalitách, Šiklův mlýn, strašidelný zámek Draxmoor a Motosport military offroad areál, naberete novou energii. Dovolená s dětmi v České republice je skvělá díky perfektnímu zajištění zábavy, ubytování i stravování. Zkrátka a dobře. O nic se nemusíte starat.

Co dělat na Vysočině?

Šikland upoutá i výhodným umístěním. Nachází na Vysočině, kde je impozantní příroda a dosažitelnost historických drahokamů. Dovolená na Vysočině je spojena s turistikou, cyklistikou, koupáním, vystoupením známých osobností, animačními programy. Tento výčet je pouze malou ochutnávkou. V Šiklandu se zalíbí dětem, jejich rodičům i seniorům!

Related Posts