I když můžete vyrazit na dovolenou po Evropě kdykoliv během roku, na jaře vás poznání míst báječně nastartuje. Ať už se rozhodnete pro zájezdy do Francie anebo Holandska, okouzlí vás vůně dob dávno minulých, leč nezapomenutých.

Kroky turistů vedou k velkolepým šperkům architektury, bez nichž by nebyla věhlasná města slavná a opěvovaná. Pokud si rezervujete zájezd do Paříže, spatříte drahokamy metropole a užijete si i výklad průvodce cestovní kanceláře. Dovolená a zájezdy Holandsko vás zavedou do Amsterdamu, města tulipánů, delikatesních sýrů a umění světově uznávaných umělců.

S Redok Travel se neztratíte

Cestovat na vlastní pěst není pro každého, proto se vám jistě zalíbí dovolená Francie pod taktovkou Redok Travel. Díky komfortnímu ubytování v hotelu nedaleko Vítězného oblouku si užijete poznání hlavního města Francie v nejvyšším standardu. Letecké zájezdy Francie zaujmou pestrostí. Veškeré památky města si prohlédnete se zkušeným průvodcem, který vám nabídne ojedinělý výklad. Spatříte Vítězný oblouk, Champs Elysées, katedrálu Notre Dame i Prefekturu. Romantické chvilky zažijete v útulných kavárničkách a při jízdě lodí po Seině. Nesmí chybět ani návštěva Eiffelovy věže a Invalidovny. Třešničkou na dortu bude prohlídka zámku a zahrad Versailles. Jen tak bude dovolená Paříž nezapomenutelná.

Na Velikonoce do Holandska

Pokud si chcete ozvláštnit Velikonoce 2022 zájezdy Holandsko, jdete správným směrem. Kdo by odolal všudypřítomným květům a přehlídce zahradnického umu na výstavě Floriade EXPO 2022? Jen si představte, že se tato výstava koná jednou za deset let! Zájezd do Amsterdamu, dovolená přiláká milovníky květin i umění. Součástí pobytu je rovněž prohlídka Zaanse Schans, kde spatříte větrné mlýny, sýrárnu i manufakturu na výrobu dřeváků. Putování po Amsterdamu upoutá díky domu Anny Frankové, vodním kanálům, Van Gogh Museum a Rijksmuseum. Jarní dovolená Holandsko vás příjemně naladí.