S přicházející zimní sezonou a s ní spojenými mrazivými rány a brzkým stmíváním řada lidí pociťuje náhlý úbytek energie. Nastává tak pravý okamžik dobít síly příjemným pobytem, kde se budete mít jako v bavlnce.

Tip na dárek

Wellness pobyty se již několik let řadí mezi nejoblíbenější a nejhodnotnější dárky, jež každého zcela jistě potěší. V dnešní uspěchané době se bez patřičné dávky relaxace rozhodně neobejdete. Chcete-li potěšit své blízké, darujte jim zážitek, jakým je wellness pobyt v Luhačovicích, kde si patřičně odpočinou. Vyřízení dárkového poukazu vám nezabere příliš času, radost obdarovaného bude nezměrná.

Balíček plný příjemných chvil

Moravské lázně Luhačovice jsou samy o sobě příslibem, že si svůj wellness pobyt dostatečně vychutnáte. Vděčí za to klidnému prostředí, kde se lázeňství již 300 let úspěšně daří. Jsou místem k celoroční relaxaci i aktivnímu odpočinku, nabízí se zde nepřeberné množství sportovního a kulturního vyžití. Na co se v rámci wellness balíčku na 2 noci můžete těšit? Po příjezdu na vás čeká uvítací nápoj a ubytování v pokoji dle vašeho výběru. Počítejte s bohatou snídaní, odpoledním občerstvením a 3chodovou večeří včetně salátového baru. Odpočinkové procedury si můžete užívat bez omezení. Wellness a spa centrum je pro vás k dispozici po celou délku vašeho pobytu. Dojdete si do nich pohodlně v pantoflích a županu, které budete mít připraveny na pokoji. Rovněž se vám nabízí možnost meditace v meditační jurtě, jež je zárukou dokonalé harmonie duše i těla.

Když se vám nebude chtít domů

Luhačovice jsou skvělým výchozím bodem pro vycházky po okolí. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, neboť se zde nachází spousta zajímavých míst, krásných výhledů a malebná architektura. Víte o tom, že se Luhačovice mohou pochlubit 34 kulturními památkami?