Čeká vás koupě silniční váhy? Ať už máte jasno, co vše by měl výrobek splňovat, nebo stále ještě tápete, základem je najít si seriózního výrobce, nejlépe někoho, kdo vám prodá nejen kvalitní zařízení, ale na koho se můžete obrátit i kvůli jeho servisu.

Silniční váhy

.Na trhu jsou dostupné rozmanité silniční váhy. Liší se různými parametry, „vychytávkami“, ale především způsobem vážení. Také se při výběru soustřeďte na to, jestli upřednostníte mechanické či elektronické přístroje. Rozdíly jsou i v rozměrech, konstrukci a váživosti.

Mají své uplatnění v různých oblastech. Kromě nich existují další zařízení určená pro průmyslové vážení, takže nemusíte váži jen průmyslovou vahou.

Vždy se vyplatí kupovat tento sortiment u výrobce s dlouholetou tradicí, který oboru dokonale rozumí. V případě jakýchkoliv pochybností vám bude schopen poskytnout profesionální radu. Máte naopak své přesné požadavky? Silniční váha vám může být vyrobena na míru.

Tip na výrobce silničních vah

Už víte, kde silniční váhu koupíte, nebo teprve hledáte zkušeného výrobce, na jehož přístroje se můžete plně spolehnout? Patříte-li do druhé skupiny, podívejte se na nabídku společnosti Váhy – Jas. Je na trhu již od roku 1990 a má v tomto oboru skutečně bohaté zkušenosti. Nejenže vám nabízí kvalitní výrobky, ale také profesionální poradenství a záruční i pozáruční servis. Rovněž váhy cejchuje. Dále provádí kalibraci vah s akreditací od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.

Když budete potřebovat servis, stačí jen kontaktovat společnost. Spolehněte se na zkušené specialisty.

Na výběr máte z vah o velikosti od 4 m do 18 m a s váživostí do 60 tun. V případě potřeby vám bude vyrobené řešení na míru.

Zajímáte se zrovna o jiné průmyslové váhy od Váhy Jas? I tak vás nabídka firmy zaujme. Najdete v ní zařízení jeřábové, počítací, visuté jateční, s tiskem, můstkové a další.

Related Posts