Až poznáte tuto nádhernou zemi s jejími bělostnými písečnými plážemi, budete se koupat v nádherně teplém moři a procházet místní nedotčenou přírodu, pak teprve poznáte, co znamená ráj na zemi. Dovolená v Thajsku pro vás bude životním zážitkem a tato země se stane vaší velkou láskou.

Ko Phi Phi

Souostroví Ko Phi Phi je tvořeno šesti ostrůvky a tvoří lokalitu jako stvořenou pro dobrodružné či romantické filmy. Není proto ani divu, že si ji v roce 2000 zvolili američtí filmaři jako kulisu pro slavný film Pláž s Leonardem di Capriem. Kromě filmařských míst zde mohou turisté obdivovat nádherné bílé pláže omývané vodami Tichého oceánu, bujnou tropickou vegetaci, strmé útesy i mohutné soutěsky. Na největším ostrově se nachází i několik hotelů, restaurací a obchodů.

Phuket

Asi 700 km jižně od Bangkoku se rozkládá největší ostrov Thajska Phuket. Tato „perla Andamanského moře“ láká svými krásnými plážemi, čistým mořem i tropickou vegetací každoročně davy turistů. Tento ostrov je na cestovní ruch dobře vybaven a oplývá spoustou hotelů a restaurací známých prvotřídním servisem. Nechcete jen celé dny nečinně ležet na pláži? Navštivte motýlí farmu, udělejte si okruh ostrovem nebo se projeďte na slonovi. Pro milovníky večerní zábavy je ideálním místem pláž Patong.

Bangkok

Hlavní a největší město Thajska láká množstvím památek i jedinečnou atmosférou. Určitě nevynechejte Královský palác, obrovský komplex chrámů a paláců volně přístupný veřejnosti. V severovýchodním rohu areálu Královského paláce je chrám Smaragdového Budhy – nejvýznamnější stavba tohoto typu v zemi s nejposvátnější soškou Thajska – 70 cm vysokým Smaragdovým Budhou. Návštěvníky však láká také centrum učení a meditace Wat Mahathat, nejstarší chrámový komplex Wat Pho, největší stavba na světě postavená z týkového dřeva palác Vimanmek nebo oblíbené středisko nočního života Patpong.