Nikdy nevíte, co vás na dovolené nemile překvapí. Může to začít ztracenými kufry a potřebou si koupit nové komplet oblečení, pokračovat pokutou za špatné parkování a skončit vyššími výdaji za ubytování a jídlo. Je i spousta jiných situací, kdy se vám na dovolené bude hodit finanční rezerva. Jak si ji pokaždé zajistit, aniž byste museli více šetřit?

V předstihu i na místě

Jako pomoc na každé cestě se bude hodit rychlá půjčka od nebankovní společnosti. Od klasické v bance se zásadně liší tím, že ji kompletně vyřídíte online na webu poskytovatele. Takže pokud se dostanete do potíží, stačí najít přístup k internetu a o peníze si požádat.

V ideálním případě si najděte půjčku, která je zcela zdarma. Nabízí ji například Via SMS s.r.o., bez poplatku je připravena půjčka v hodnotě až 8000 Kč se splatností na 30 dní. Na dovolené si tedy půjčíte a až se vrátíte, vše v pohodě splatíte. Pokud to nebude vaše první půjčka, můžete si u Via SMS s.r.o. o úvěr požádat skrze SMS, což je mnohem pohodlnější. Pokud se obáváte, že na dovolené nebudete mít přístup k internetu, požádejte si o půjčku v předstihu, ať máte peníze na účtu třeba v den odjezdu. Jestliže máte účet u MONETA Money Bank, Fio banky nebo České spořitelny, peníze z půjčky od Via SMS s.r.o. vám přijdou ještě tentýž pracovní den, kdy jste podali žádost.

Proč zvolit Via SMS s.r.o.?

Nebankovní půjčka je vyřízena během několika málo minut a dosáhnou na ni i osoby s nízkým příjmem. S Via SMS s.r.o. máte jistotu, že si půjčujete od seriózní společnosti. Patří mezi zakládající členy APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů) a jako jedna z prvních si požádala o licenci u ČNB. Tuto povinnost uložila všem nebankovním subjektům, kteří chtějí poskytovat úvěry, novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní zde).