Maledivy jsou jednou z vůbec nejkrásnějších destinací, kam se můžete vydat. Ničím nerušený klid, sněhově bílé pláže, možnost potápění a velkých zážitků pod hladinou i bez potápěčské výstroje. Na své si zde přijdou věční romantikové i dobrodruzi.

Jedinečné Maledivy

Maledivy jsou tvořeny neuvěřitelným 1 190 ostrovy, ze kterých jsou více jak 2 stovky obydleny. Na první pohled by se mohlo zdát, že je jeden jak druhý, ovšem to není tak úplně pravda.  Ano každý nabízí tyrkysové laguny, kokosové palmy, keře a bílé pláže, i tak ovšem nemusí být dovolená na ostrovech jen o stereotypu a setrvávání na jednou jediném ostrově.

Vyzkoušet si například můžete tzv. hopping z ostrova na ostrov a to buď letadlem, kluzákem či lodí. V podstatě každý den můžete poznávat něco zcela nového a jedinečného. Zažít nový druh zábavy a poznat nové lidi. Můžete využít pohostinství místních luxusních letovisek či se dopravit na pouštěný ostrůvek, který bude v daný moment jen a je váš.

Tak velké množství ostrůvků samozřejmě nabízí celou řadu zábavy. Najdete tu ostrovy, které tvoří jen bujná džungle ale také ostrovy, které žijí čilým turistickým ruchem. Takovým ostrovem je například Maafuschi či Jižní Malé.

Pokud však patříte mezi dobrodružné povahy, určitě se podívejte na South Nilandhoo atol, kde najdete několik vraků lodí. Za návštěvu stojí také ostrov Maadheli, který je znám jako Salazar či Temple Island. V jeho vnitrozemí se ukrývá starobylé městečko, které ještě nebyl příliš prozkoumáno a čeká tu jen a jen na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts