Česko je prošpikováno cyklostezkami a trasami, které přímo vybízí ke zdolání na kole. Jenomže co když vám fyzička neumožní tyto výlety absolvovat? Rozhodně to neznamená, že byste měli na cykloturistiku zanevřít. Stačí, když si pořídíte elektrokolo, s jehož pomocí hravě zdoláte i náročnější trasy!

Z moderního elektrokola budete nadšení

Elektrokola zažívají renesanci. Už dávno neplatí, že jde o těžké kolosy se zanedbatelným výkonem a krátkým dojezdem. Parametry moderních modelů vás příjemně překvapí ve všech ohledech a nemusí se přitom jednat o zástupce high-end s pořizovací cenou přesahující sto tisíc korun. Skvělým příkladem toho, že i za méně peněz dostanete spoustu muziky, je aktuální nabídka značky Kentoya.

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Trekingové elektrokolo od Kentoyi

Kentoya je známá především v souvislosti s kvalitními skútry a mopedy, ale již několik let vyrábí také elektrokola v dostupné cenové relaci. Dobrou volbou na cyklovýlety je trekingový model RSEB-511 CENTER DRIVE s baterií umístěnou ve střední části konstrukce. Díky tomu je elektrokolo dobře vyvážené a celkový dojem z pohodlné jízdy umocňuje přední odpružená vidlice se zámkem a ovládáním na řídítkách.

Trekingové elektrokolo bylo navrženo s ohledem na komfortní jízdu i mimo zpevněné cesty. Díky modernímu elektromotoru s dostatečným výkonem se nebudete bát sjet na „polňačku“ či lesní cestu – když vám dojdou síly, nic se neděje. Udávaný dojezd na jedno nabití je cca 50 až 70 km v závislosti na hmotnosti jezdce a náročnosti terénu. Doba potřebná pro nabití lithium-ion baterie od Samsungu je 4 až 6 hodin.

Značka Kentoya je na českém trhu již od roku 1994 a má nejvíce smluvních prodejců. Zároveň se můžete spolehnout na bezproblémový servis a dostupnost náhradních dílů. Elektrokola jsou k mání také na splátky s nulovou akontací bez navýšení – a nyní v akci za výhodnější ceny!