Zkrátíte si rádi čas strávený na cestách sledováním filmů a videí? Pokud vás čeká dlouhá cesta autobusem, vlakem, letadlem nebo jiným dopravním prostředkem, vězte, že to nějakou zábavu chtít bude. Připravte se předem a stáhněte si do mobilu, notebooku či tabletu pár videí z YouTube.

Na YouTube najdete opravdu spoustu materiálu ke zhlédnutí, vždyť tam každou minutu lidé z celého světa uploadují 72 hodin videa! To by bylo, aby vás nic z toho nezaujalo. YouTubeři, hudební klipy, zpravodajství, někdy jsou zde nahrané dokonce celé filmy.

Stáhněte si video pro offline zhlédnutí

Když sedíte doma u počítače, máte možnost z toho obrovského množství libovolně vybírat. Ale jakmile se nacházíte na cestách bez připojení k internetu, je potřeba být vybaven a mít videa stažená – třeba z YouTube.

Na internetu narazíte na spoustu programů i online nástrojů na stahování z YouTube. Link2Save.com má však oproti ostatním několik výhod. Za prvé je zcela zdarma, za druhé se nemusíte registrovat a za třetí funguje úplně bez čekání. Vložíte odkaz a ihned stahujete.

Vyberte si správný formát

Chcete vědět podrobněji, jak stahovat z YouTube? Na zmíněném portálu mají vše hezky vysvětlené Zkopírujete si odkaz na video (pokud nevíte jak, najdete tam podrobný návod), vložíte jej do bílého okýnka na hlavní stránce webu a kliknete na „Stáhnout“.

Ihned poté se video načte a je jen na vás, v jakém formátu si jej stáhnete. Dobře si zjistěte, jaké z nich dokáže vaše zařízení (mobil, počítač, tablet) přehrát, abyste pak nebyli překvapení. Jestli nemáte tušení, prostě jich stáhněte více a zkuste je spustit v zařízení. Také popřemýšlejte nad rozlišením. Čím vyšší bude, tím větší soubor budete muset stáhnout. U kratších snímků to nepoznáte, ale u dlouhých filmů už bude rozdíl znát.

Portál Link2Save.com umí mnohem více než stahovat z YouTube. Spolupracuje se spoustou dalších webů včetně zpravodajských (TV Nova, CNN), adult (PornHub, YouPorn) a sociálních sítí (Facebook, Instagram). Vyberte si, co je vám libo.

Related Posts