Cestujete rádi po České republice a nedovedete si představit Vaši dovolenou bez adrenalinových zážitků? Díky Firmě na zážitky můžete některý z adrenalinových zážitků darovat jako zpestření dovolené darovat také Vašemu partnerovi. Prodloužený víkend v Orlických horách můžete obohatit adrenalinovou zábavou na vodě, která se skrývá pod flyboardingem. Voucher na flyboarding můžete koupit zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.

Ovládání flyboardingu zcela závisí na Vaší intuici. Nemusíte se tak obávat zdlouhavých školení. Flyboarding umožňuje nadšencům vodních sportů proletět se až deset metrů nad hladinou. Proletět se však můžete přitom to vodním sportu také pod hladinou vody. Seberete-li v sobě odvahu, můžete vyzkoušet také novinku v podobě Flyboardu V4, který umožňue rotaci kolem vlastní osy. Flyboard V4 modernizuje celý flyboarding a posouvá ho zase o laťku výše. Jedinečný zážitek z létání nad hladinou vody můžete zažít nejen na Orlické přehradě, ale také v Davli a Dalešické přehradě. Ideálním časem pro vyzkoušení flyboardingu je polovina května až polovina září. Nyní však můžete poukázku na flyboarding koupit až o dvacet procent levněji než kdykoliv jindy.

Vaši hranici adrenalinu můžete posunout o kousek dále také s jetpackem. Také s jetpackem můžete zažít nezapomenutelný let nad vodní hladinou. Zatímco u bungee jumpingu se mnozí odvážlivci obávají tvrdého přistání, tuto obavu při flyboardingu i jetpacku můžete spustit z hlavy. Vodní hladina se totiž postará o to, aby se přistání pocítili naprosto minimálně. S oběma vodními aktivitami navíc zažijete spoustu zábavy, takže se k nim budete velmi rádi vracet.