Každý obyvatel České republiky by měl minimálně jednou za život navštívit hlavní město naší země. Mnozí tuto nepsanou povinnost plní zcela dobrovolně a v pravidelných intervalech, jiní se sem dostanou jednou v rámci školního výletu. Ať už patříte do jakékoli ze zmiňovaných skupin, určitě byste měli některé památky typu Karlova mostu, Pražského hradu či Petřína vidět. Výlet do Prahy je zapotřebí v každém případě do detailu promyslet. Zejména ubytování v něm hraje velmi důležitou roli. Právě na výběr správného zařízení se v následujících řádcích zaměříme.

Stylové bydlení v srdci Prahy

Výbornou volbou pro ubytování velkých skupin i jednotlivců je pension Akát nacházející se pouhých 50 metrů od zastávky metra Smíchovské nádraží. Budete-li se chtít dostat do historického centra, za 10 minut to bez větších problémů zvládnete. Stejně tak nebude potíž dostat se kamkoli na periferii hlavního města. Přímo v okolí samotného objektu se nachází známé nákupní centrum Nový Smíchov a podívat se lze i na exkurzi do Pivovaru Staropramen.

Vysoká ubytovací kapacita

Pokud sháníte bydlení pro více lidí, pak jej penzion Praha 5 určitě nabídne. Nachází se zde totiž celkem 32 pokojů, v nichž lze ubytovat více než 100 osob. Volit lze klasické vícelůžkové pokoje v hostelu, anebo i standardní ubytování hotelového typu v budově pensionu. Celý areál je optimální pro setkávání větších skupin, a to zejména díky nekuřáckému salonku v restauraci či zahrádce. Různá školení a teambuidingové aktivity tak budete moci bez problémů realizovat. Pokrytí signálem wi-fi je samozřejmostí.

Spolehněte se na výhodné ceny

Jistě víte, že i ubytování pro školy penzion Praha nabídne mnohdy ve velmi drahé podobě. U pensionu Akát se můžete spolehnout na výhodné ceny. V období od března do října začíná cena za noc na 350 korunách. Mimo sezonu dokonce startuje už na 280 korunách. Ani za stylové ubytování v Praze tedy nemusíte zaplatit přemrštěné sumy.