Návštěvy Indie se mnoho cestovatelů obává. Bohužel je Indie proslavená svou špínou a odpadky povalujícími se všude. I když je Indie i taková, mnoho jejich částích je opravdu nádherných a zvláště pobyt u moře patří mezi jedinečné zážitky.

Naprosto odlišná kultura

Indie vám dá šanci poznat diametrálně odlišnou kulturu. Lidé se bojí právě zmíněné špíny, všudypřítomné chudoby a rizika nemocí. Tohle všechno je o předsudcích a po poznání indické kultury zjistíte, že vše není tak zlé, jak se zdá. Že tu jsou lidé šťastní i v tomto způsobu života. Navíc je indická kultura opravdu bohatá a za poznání určitě stojí.

Mekka pro vegetariány

Jelikož se většina obyvatel Indie stravuje vegetariánsky a tuto stravu připravuje i v restauracích, přijdou si tu na své především vegetariáni. Ale nesmutněte, pokrmy jsou zde opravdu chutné a vegetariánská strava nadmíru pestrá. Zde jednoduše zjistíte, že maso ani nepostrádáte.

Žijete teď a tady

Jelikož je Indie propletena lehkým chaosem a nepořádkem, ale i meditativními technikami a klidem, pohltí tento způsob života pravděpodobně i vás. Nic jiného vám jednoduše nezbyde. Ať už je to přítomností množstvím duchovních či meditujících lidí, v Indii se naučíte žít přítomností a neplánovat. I stres vás v mžiku opustí.

Levné žití

Oceníte jistě i skutečnost, že si v Indii můžete dopřát to, na co máte chuť. Nemusíte se trápit tím, co kolik stojí. Ceny za jídlo a nápoje v Indii jsou opravdu jen zlomkem ceny, kterou platíme v našich poměrech. Dopřávat si tak můžete skvělá jídla za skvělou cenu.

Suvenýry

Z Indie si jistě přivezete desítky suvenýrů, těm jednoduše nelze odolat. Nádherné šperky, oblečení, látky, šátky, doplňky do domu atd. Suvenýry jsou zde barevné a opravdu zajímavé díky tomu, jak moc se liší od naší kultury

Barevný život

Indie je zemí barev a života. I vy si zde budete užívat barev v podobě oblečení, výhledů, krásných pláží a moře, jídla a suvenýrů. Zaleťte si do Indie za poznáním. Určitě nebudete litovat.