Dobrodružné povahy, rodiny s dětmi, vysloužilí trempové i bývalí batůžkáři jsou nejčastější klientelou prodejen a půjčoven karavanů, přívěsů a dodávek. Touha po svobodném cestování bez závazků, bez rezervací hotelů, nutnosti být včas na konkrétním místě a dodržování check outu a podobných svazujících norem – to vše spojuje svobodomyslné cestovatele. Ne všichni si však mohou dovolit koupi nového obytného vozu či luxusní dodávky, jiní zase nepotřebují mít karavan zaparkovaný v garáži a vyjíždět s ním pouze jednou za rok.

Půjčování dodávek a obytných vozů je výhodné zvláště v období prázdnin

Ideální stav je půjčení si dodávky, minibusu, přívěsu nebo karavanu v půjčovně, která svým dobrým renomé ručí za perfektní technický stav pronajímaných aut i za kompletní vybavenost jednotlivých vozidel. Bazar dodávek a užitkových vozů Vans Centre, jenž je zaměřen i na pickupy, vany a furgony, se pyšní označením největšího prodejce užitkových a osobních aut v České republice. Disponuje osobními auty, furgony, chlaďáky – mrazáky, minibusy, valníky, přívěsy, jež budou nově k vidění na větší ploše 25 000 metrů čtverečních v Praze – Libni.

Vyměňte staršího miláčka na čtyřech kolech za novější model

Před začátkem dovolenkové sezony jsou v kurzu zvláště obytné vozy, minibusy a přívěsy, jež se pronajímají za velice výhodných podmínek. Pokud si u jednotlivého vozu propočítáte částku za půjčení a dobu, kolikrát byste vyjeli s koupeným stejným (anebo podobným modelem), vyjde vám cifra, podle které se můžete rozhodnout pro nákup či pouhý pronájem obytného auta. Jestliže se rozhodnete pro výměnu svého staršího auta za jiný nebo novější kus, neváhejte využít Vans Centra, jež je zaměřeno i na výkup vozů. Zbavíte se svého staršího „miláčka“ a vyměníte jej za novějšího. Váš nákup tak bude ještě výhodnější.