Uvažujete, že vyrazíte na cesty a rádi byste sami sobě či vašim blízkým pobyt nějakým způsobem okořenili. Alternativ je bezesporu velké množství. Často nejrůznější aktivity nemusí ani stát nějaké velké finanční částky. Právě proto se na ně zaměříme a pokusíme se přiblížit asi ty, které jsou úplně nejznámější.

Tandemový seskok si budete pamatovat navždy

Nemáte strach z výšek a láká vás rychlost? Pak jste optimálními adepty pro absolvování tandemového seskoku. Tato adrenalinem napěchovaná zábava si získala v posledních letech značně na oblibě. Není se čemu divit, nejedná se o nijak složitou záležitost, navíc budete mít jistotu v podobě zkušeného instruktora, který vám v lecčem poradí. Nejprve se ještě na letišti seznámíte se všemi detaily týkajícími se tandemového seskoku, následně vás letadlo již v plné výbavě vynese do vzduchu. Skáče se z různých výšek, nicméně lidé i budovy budou z letadla vypadat opravdu miniaturně. Nejprve prožijete několik vteřin volného pádu a potom se už budete moci kochat pohledem na krajinu. Seskok padákem vás bude bavit dokonce i následující dny. Můžete si jej totiž nechat natočit na video.

Objevujte okolí z balonu

Pokud příliš neholdujete velké rychlosti, můžete si výšek užívat i v soukromí a poklidu. Umožní to horkovzdušný balon. Trávit v něm čas je možné třeba s milovanou osobou, na které vám záleží. Hodně často se takovéto lety dávají lidem slavícím určité životní jubileum. Rychlost letu balonu se odvíjí především od aktuálních povětrnostních podmínek. Výšku si budete regulovat sami prostřednictvím hořáku. Co se týká samotných lokalit, vybírat si jich lze spousty. Letět je možné jak nad lesy a horami, tak i nad industriální zónou. Sami se můžete podívat na nabídku, která se nachází na www.leteckezazitky.cz/Balony. K dispozici jsou zde lety v mnoha zajímavých lokalitách.