Zbavte se stresu v koňském sedle! Jako o vlastní se o vás postarají v luxusním rezortu Equitana!

Jízda na koni je v mnoha ohledech prospěšná. Zlepšuje fyzickou kondici i celkový pohled na svět. Kontakt se zvířetem zbavuje stresu, ze samotné jízdy na čerstvém vzduchu s větrem v zádech se těší plíce i kardiovaskulární systém. Takový víkend na koni vám zkrátka po všech stránkách jen prospěje. A my víme, kde si ho můžete dopřát!

Vítají vás koně Martinice

Nezapomenutelný víkend s koňmi můžete strávit v rezortu Equitana nacházejícím se zhruba hodinku jízdy autem z Prahy poblíž Brd v klidném prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova.  Na místě přímo stvořeném pro detoxikaci těla a harmonizace duše.

Dovolená na koních, na kterou nezapomenete

Součástí pobytového wellness balíčku jsou spolu s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu dvě lekce jízdy na koni a volné užívání tamního SPA centra s bazénem, Kneippovým chodníkem, finskou saunou a infrasaunou. K dispozici vám však bude i odpočívárna s terasou.

V rezortu se dobře najíte i vyspíte

Stejně jako skvělé jídlo a pití. V tamní stylové restauraci vedené renomovaným šéfkuchařem Michalem Karasem se podávají jídla české i světové kuchyně připravená výhradě z čerstvých sezonních surovin. V menu najdete jídla masitá, vegetariánská i veganská. V rezortu se však nejenom dobře najíte, ale také skvěle vyspíte. Všechny pokoje jsou vybaveny vysokými postelemi s novými matracemi, z nichž se dobře vstává i seniorům.

Firemní akce, teambuilding a svatby

Díky rozsáhlým konferenčním prostorám a profesionálnímu cateringu je však místo vhodné nejenom pro individuální dovolenou na koních, ale také pro uspořádání firemních akcí, svateb a teambuildingů. Vybírat rovněž můžete z řady dalších balíčků. V nabídce jsou wellness pobyty pro seniory, ženy, páry i pro jednoho – pro jednotlivce s náročnou profesí či sportovce. Odmítnuty samozřejmě ale nebudou ani rodiny s dětmi. A pokud si z nabídky nevyberete, neváhejte kontaktovat provozovatele rezortu, který vám připraví pobytový balíček na míru. Více informací hledejte přímo na stránkách rezortu www.equitana.cz.