Pokud milujete moment, kdy vás vezme vlna a vy se postavíte na prkno a uháníte s větrem o závod, pak vás určitě bude zajímat i to, jaká jsou vůbec nejlepší místa pro surfování v Evropě.

Nazaré

Nazaré je absolutní Mekkou surfařů z celého světa. Nejen že právě zde byly stanoveny rekordy sjetí největších vln všech dob, ale toto místo nabízí perfektní podmínky pro surfování v podstatě každý den a proto se sem sjíždí surfaři z celé Evropy i světa.

Nazaré leží na portugalském pobřeží, které je vhodné především pro pokročilejší surfaře, kteří vědí jak chytnou tu správnou vlnu.

Biazzitz

Dalším skvělým místem pro surfování j francouzský Biarritz. Tento surf point leží jen pár metrů od Angletu a nabízí neprosto nádherné vlny, které jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Ti mohou využít celé řady místních surfových škol a vychutnat si i krásné pláže tohoto místa.

San Sebastian

San Sebastian je možné navštívit ve Španělsku a důvodů proč toto místo navštívit je mnohem více než jen surfování. Od skvělého jídla, nádherné přírody až po jedinečné vlny nádherně průzračné vody.

Peniche

Peniche je dalším skvělým místem v Portugalsku, které nabízí jedinečné místo pro surfování. Jedná se o poměrně mladou destinaci, takže není zas tak hojně navštěvována. Důvodem je především pláž Supertubos. Jak již název napovídá, místní vlno se formují do naprosto nádherně zarolovaných přepadů, pod kterými je potěšením jezdit.

Bundoran

Jako poslední se podíváme na poměrně nevšední destinaci, kterou je Bundoran v Irsku. Nádherné místo, na které je samozřejmě zapotřebí pořádně se vybavit neoprenem vás překvapí kvalitou svých vln a velmi příjemnou atmosférou, která vás bude vyloženě do vln lákat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts