Už tu máme opět prosinec a na jeho konci nás čeká Silvestr a oslava Nového roku. Mnoho lidí se toto období chystá strávit lyžováním na horách. Pokud nejste příznivci zimních sportů, a přesto nechcete tuto událost slavit doma, ale užít si ji ve velkolepém stylu, není nic lepšího než zamířit do velkoměsta.

Oslava Nového roku v Praze

Pokud patříte mezi lidi, kteří příchod nového roku rádi oslavují s přáteli a rodinou na zajímavém místě, rozhodně není lepší místo než naše hlavní město. Každý si zde přijde na své. Můžete si zajít jak do luxusní restaurace, tak jen do baru na drink. Poslední večer roku můžete začít také v divadle, či v kině. Jestliže však po návratu na pokoj nestojíte o davy pokřikující pod okny do ranních hodin, je pro vás lepší ubytování mimo historické centrum. Ubytování v Praze 7 je na jednu stranu na klidném místě, ale na druhou stranu nedaleko centra, kde probíhají všechny oslavy. Na druhý břeh Vltavy vás za malou chviličku odveze metro i městská hromadná doprava.

Absolutum

Možnost strávit příchod Nového roku v Praze je lákavá snad pro každého. Praha bývá v tomto období vyhledávaná jak zahraničními turisty, tak i těmi tuzemskými. Ubytování byste si proto měli zajistit co možná nejdříve. Boutique hotel v Praze nabízí pokoje v pěti různých kategoriích. Všechny však v tom nejluxusnějším provedení. Pokud se rozhodnete v Praze strávit delší čas, rozhodně oceníte pokoj Suite, který je zařízený spíše jako malý byt. Kromě ložnice a koupelny, které najdete u každého pokoje, je zde zde také obývácí pokoj. Všechnu občanskou vybavenost máte v blízkosti hotelu. Jestli se vám však nebude chtít na jídlo mimo hotel a rádi si například užijete klidný romantický večer ve dvou, můžete navštívit hotelovou restauraci Salut Restaurant. Restaurace nabízí příjemné posezení v luxusním prostředí a denně je otevřena do pozdních večerních hodin.