Cestovat levně není nic nemožného, stejně jako to není nic složitého. Najít levné, a to jak klasické, tak i akční letenky, není díky možnosti internetového vyhledání problém. A jak se dají takto nízké lety prakticky využít? Podívejte se s námi na několik hlavních příkladů.

Eurovíkendy táhnou

Co je to eurovíkend? Jde o označení krátkodobého poznávacího zájezdu. Takového, kdy většinou vyrazíte na svou cestu v pátek a vracíte se v neděli. Jak už název dobře napovídá, je vše spojeno také s poznáním nějaké evropské metropole. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Londýn
  • Paříž
  • Amsterdam

A jak lze v tomto směru využít levných letů? Jednoduše tak, že je zvolíte místo klasické formy dopravy, jako je třeba autobus, nebo vlak. Když se podíváme na oblíbené Ryan Air letenky, tak musíme říci, že jejich ceny jsou skutečně na samém dně. V porovnání s veřejnou dopravou tak bude cesta letadlem podstatně levnější. Nehledě na celkovou rychlost, kdy stačí doslova jenom chvíle a již můžete přistávat na vybraném cílovém letišti. Co trvá klasickou dopravou velmi dlouho, trvá letadlem jenom opravdový zlomek vašeho času. Přesvědčte se sami.

Let jako vhodná doprava na dovolenou

Mnoho lidí si kupuje dovolenou s vlastní dopravou. A na tu následně vysráží svým automobilem. Nejde ale vždy o jedinou možnost. Zvlášť, když přihlédneme k tomu, že vás čekají i desítky hodin jízdy, nutnost studování trasy, stejně jako povinnost být pořád na pozoru. Proto je vhodné nahradit tuto formu dopravy letem. A to dokonce i do zemí, jako je Itálie, nebo Chorvatsko. Využijte web www.letenky-levne-online.cz a přesvědčte se o tom, že letenka pro celou rodinu může vyjít i výhodněji. Navíc je možné přesně zvolit tu nejdůležitější trojici věcí. A to je:

  • Letiště odletu a příletu
  • Termín odletu a příletu
  • Množství přepravovaných zavazadel

Pro toho, kdo plánuje dovolenou na vlastní pěst

Dovolená nemusí být spojena jenom s tím postupem, že navštívíte cestovní kancelář, u které si daný pobyt objednáte. Mnoho lidí dnes vše plánuje takzvaně na vlastní pěst. Zarezervují si konkrétní ubytování, stejně jako letenku. Jakou výhodu má tato cesta oproti té, když si u CK pořídíte kompletní zájezd? Ano, je to velká úspora. Dokonce i v desítkách procent. Kdo alespoň lehce ovládá řeč a nebojí se cestovat na vlastní pěst, pro toho je tento odstavec dalším dokonalým příkladem toho, jak se dají levné letenky prakticky využít.

Chcete změnu? Proč ne

Mnoho lidí možnost rychlého nákupu levných letenek využívá i ve chvíli, kdy mají nutnou potřebu změny. Tedy ve chvíli, kdy se například nudí a chtějí něco podniknout. Sice mohou vzít auto a vyrazit na výlet, ale když se dá za stejnou cenu navštívit některá evropská metropole, je celkem jasné, jaký možnost jasně vyhrává. I takto může vypadat využití levných letenek. Pokud na konkrétních letech zbývají volná místa, jdou ceny výrazně dolů. Takový let lze pořídit třeba i za pár stovek. Kdo chce změnu ve svém životě, může jít i touto cestou. Jenom nezapomeňte na důležitou věc – na zajištění zpátečního letu.

Mnoho lidí má i pracovní povinnosti

Není to jenom poznávání zajímavých míst, odpočinek, nebo zábava. Je stále běžnější, že mnoho lidí létá do ciziny z důvodu svých pracovních povinností. V tomto ohledu jsou levné letenky dobrou volbou pro firmu, která chce ušetřit náklady spojené s cestou. Při správné koupi mohou být úspory znatelné. Potěšen bude dokonce i zaměstnanec, jelikož ten se nemusí třeba i desítky hodit trmácet ve služebním voze, jelikož jenom sedne na letadlo a za 2 hodiny je v cíli své cesty. I tímto směrem se začíná využívání levných letenek rozšiřovat. A mimo jiné i proto pravidelně stoupá počet různých pravidelných linek, hlavě do ostatních zemí Evropy.

 

Related Posts