Rozhodli jste se, že se vydáte na výlet do Prahy a strávíte v ní minimálně víkend? Pokud je vaší prioritou nízká cena ubytování, možná vás ceníky většiny hotelů zaskočí. Nenechte se však odradit – i ve stověžaté matičce měst můžete přenocovat velmi levně, a to nejen na hlavním nádraží. Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde se vám dostane komfortu i za pár korun!

Nejlevnější jsou ubytovny a hostely

Ujasněme si to. Co si vlastně představujete pod pojmem levné ubytování a co od něj vyžadujete? Přívlastek „levné“ je do značné míry relativní. Zatímco pro někoho je pětistovka za noc nepřijatelná, jiný by uvítal, kdyby ho nocleh nestál více než tisícovku.

radcenacestach-cz_rezidencetopolova_cz_01

Pokud vám jde o skutečně levné ubytování, zaměřte se na hostely a ubytovny. Obvykle nenabízí kdovíjaký luxus, jsou zařízeny účelně a nemůžete čekat žádný nadstandard. Oproti tomu získáte ubytování za zanedbatelnou částku. Ale zeptejte se sami sebe, jestli vám to nepokazí celkový dojem z jinak báječného výletu.

I levné ubytování může být útulné, ale musíte hledat

Kvalita ubytování se notně odrazí na vašich zážitcích, které si z Prahy odvezete. Tím se bohužel dostáváte do bludného kruhu. Aneb měli byste si raději připlatit a předejít velkému zklamání? Nikoliv. Ubytujte se v Rezidenci Topolová a zabijete dvě mouchy jednou ranou.

radcenacestach-cz_rezidencetopolova_cz_02

Rezidence Topolová je známé multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí ubytování různých kategorií a mimo jiné i pronájem bytu Praha.

Nejekonomičtější volbou je kategorie hostel Praha. K mání jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením pro dva pokoje. Zařízení je sice typicky „hostelové“, ale přesto vás úroveň ubytování nijak nepohorší. A pokud by vám v inventáři přeci jen něco chybělo, můžete se ubytovat v pokoji v některé z vyšších kategorií.

Rezidence Topolová se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do ostatních městských částí. Na metro se dostanete za pouhých pět minut – stačí nastoupit do MHD na 50 metrů vzdálené autobusové zastávce.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si další informace o ubytování v Rezidenci Topolová na www.rezidencetopolova.cz.

Related Posts