Hledáte vhodné místo, kam se vydat na romantický víkend se svou polovičkou? Vyzkoušejte jedinečný resort Jítravský dvorec, který leží v malebné vesničce Jítrava, kde můžete nechat čas jen tak plynout, nechat se hýčkat a vychutnat si vše, co Jítravský Dvorec nabízí.

Čeká vás nádherné ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve zdejších, velmi zdařilých apartmánech, vychutnáte si špičkovou gastronomii v restauraci, která nabízí spoustu lahůdek připravených ze zdejší farmy, můžete posedět na terase, nebo si vychutnat sklenku lahodného vína v kouzelné vinárně. Pro milovníky piva je zde připravený lahodný chmelový mok v místní Pivnici, která se nachází pár minut chůze od Hotelu. Stylové ubytování v Jítravském Dvorci můžete spojit s romantickou vyjížďkou na koních v nově otevřeném jezdeckém areálu.

Jítravský Dvorec

V Jítravském Dvorci je od roku 2010 vytvořen jedinečný koncept propojení ubytovacích služeb, sportovního vyžití, wellness, skvělého jídla a jezdectví, který nemá v České republice obdoby. Hotel se pyšní krásnými wellness prostory a SPA, kde jsou masáže, sauna, parní kabina, tropická sprcha, venkovní odpočinková zóna, vířivka i zimní skandinávská káď. Lázně jsou sem citlivě zasazeny v duchu Lužických hor a voní po místních bylinkách. Využít můžete nabídku masáží a SPA rituálů, ze kterých budete odcházet naprosto odpočatí a svěží. Jítravský Dvorec nabízí také vlastní tenisové kurty, dětské hřiště, půjčovnu kol a koloběžek i venkovních her. Budete se tu cítit jako v bavlnce, ať už přijedete odpočívat, nebo poznávat krásy okolní přírody.

Romantické ubytování v Jítravském Dvorci

Resort Jítravský Dvorec je obklopen překrásnými lesy a pastvinami. Hotel je jedinečný a naprosto odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách. Komfortní pokoje vysoce převyšují ubytovací standard v regionu. Zdejší apartmány jsou vkusně zařízeny stylovým dřevěným nábytkem, vybaveny klimatizací a voní čistotou Lužických hor. Hlavní odlišností a specialitou restaurace je nadstandardní kvalita nabízených jídel a výborná vína s možností řízené degustace. Restaurace má originální interiér v lužickém stylu s romantickou terasou, příjemným venkovním posezením a krásným výhledem na Lužické hory. K dispozici je také altán, kde můžete relaxovat.

Romantický víkend

Hledáte-li tip na romantický víkend, v Jítravském Dvorci je pro vás připraven speciální balíček. Jedná se  o balíček s názvem Romantický víkend. V balíčku na vás čekají 2 noci pro 2 osoby v tematickém apartmánu, který navodí romantickou atmosféru a pocit pohody a klidu. Pobyt si můžete samozřejmě i prodloužit, nudit se rozhodně nebudete. Na lůžku v klimatizovaném pokoji vás budou čekat okvětní lístky pro jedinečnou romantickou atmosféru, láhev sektu a ovoce. V balíčku je hodina wellness jen pro vás, tedy sauna, vířivá vana a pára. Čeká vás čtyřchodová degustace párovaná s kvalitními víny. Snídaně je formou bufetu s teplými pokrmy dodělávanými přímo před vámi, připravená je odpolední káva s dezertem a k dispozici je i služba poslíčka.

 

Related Posts