Jaro je tu s ním se postupně i v naší republice probouzí sluníčko. Ovšem to příliš nespěchá a tak za opravu pořádně silnými slunečními paprsky musíme do zahraničí. Pojďme se podívat na jaký místa je nejlepší se vydat?

Řecko

Místo, plné historie a nádherného moře. To je Řecko. Řecko aktuálně nabízí teploty, které jsou již velice přívětivé a mohou vám poskytnou velmi příjemnou dovolenou. Koupání v moří je prozatím spíše pro ty otužilejší, ale ti, kteří dávají přednost poznávání kolébky evropské kultury a civilizace v příjemných teplotách, je jaro tou nejlepší volbou.

Egypt

V Egyptě už mají velmi příjemné počasí, které z něj momentálně dělá velice příjemnou dovolenkovou destinaci, navíc za velice příznivý peníz. Leteckou dovolenou s all inklusive seženete za naprosto bezkonkurenční peníz. Skvěle si odpočinete, poznáte další místo bohaté na historii a kulturu a nebudete muset myslet vůbec na nic.

Kanárské ostrovy

Kanáry vás přivítají teplotou okolo 24 °C a teplota moře také ještě není zcela ideální na koupání. Nicméně pokud si vyberete správný rezort, budete mít svůj malý kousek ráje daleko od všech s vyhřívaným bazénem a veškerým komfortem, který od dovolené očekáváte.

Kapverdy

Exotika, která je co by kamenem dohodil. Na ostrovy se dostanete přímým letem přímo z Prahy. Jedná se o celoroční destinaci s jarními teplotami až 27 °C. Slunko tu svítí až deset hodin, které můžete strávit na některých z nádherných pláží, které omývá oceán. Na své si zde přijdou milovníci rybích pochoutek, surfování a klidné dovolené mimo kohokoliv jiného než vás a vaší rodinu.

Related Posts