V dnešní době je trh přímo přesycený stovkami a stovkami značek doplňků stravy i kosmetiky. Nejspíše vám je jasné, že velké a známé firmy vždy nehrají úplně fér. Řada z nich se snaží ošidit kvalitu, testuje své produkty na zvířatech a produkuje tuny odpadů. Přesně proto se raději zaměřte na zodpovědnější producenty. Jaké ?

Navštivte oblíbený krámek Ekokočka

Součástí problému jsou samozřejmě i velké sítě prodejen, které prodávají úplně cokoliv – jen aby vydělaly. Raději na tyto známé obchodníky zapomeňte. Zastavte se spíše do populárního vsetínského obchůdku Ekokočka, kde na vás čeká lokální, zodpovědná a BIO kosmetika. Stejně tak si budete moci pořídit vysoce stravitelné doplňky stravy.

Majitelka Ekokočky spolupracuje s místními malosériovými producenty, kteří používají jedině bylinky, oleje a přírodní esence. Nemusíte se tak obávat celé řady uměle přidaných látek, jak tomu bývá u velkých výrobců.

V nabídce tohoto obchůdku najdete šampony, elixíry, krémy, masti, oleje, ale i mýdla, tělová mléka, štětce, barvy na vlasy, hygienické potřeby, masážní pomůcky, peelingy a suplementy pro vaše zdraví (doplňky stravy určené pro vlasy, pleť, nehty…).

Při každé návštěvě se vám bude věnovat majitelka s roky zkušeností. Moc ráda zodpoví jakékoliv dotazy a poradí ideální produkt. Představí vám různé možnosti, takže si sami vyberete.

Objednejte si kosmetiku až domů

Nemusíte bydlet ve Vsetíně ani jeho okolí, abyste si vychutnali zodpovědnou kosmetiku. Stačí si rozkliknout webové stránky pod odkazem v první půlce článku. Ihned se dostanete do e-shopu, kde si můžete objednat libovolné zboží až domů.

Majitelka obchodu odesílá všechny objednávky do pouhých 24 hodin. Když nakoupíte za více než 3 000 Kč, máte nárok na dopravu zcela zdarma.

Related Posts