Za krásnou přírodou, upravenými cyklostezkami a dobrým ubytováním nemusíte jezdit nikam daleko do cizích zemí, protože všechno uvedené nabízí Šumava. Na své si zde přijdou milovníci klidné dovolené na čerstvém vzduchu i sportovní nadšenci, kteří hledají aktivní pobyt během letních i zimních měsíců.

Příjemná dovolená na Šumavě

Jestli hledáte ubytování na Šumavě, máte na výběr z mnoha krásných lokalit, kdy některé leží doslova kousek nebo téměř uvnitř nejcennějších přírodních oblastí tohoto koutu naší krásné země. Dovolená na Šumavě navíc může mít mnoho různých podob. K dispozici jsou balíčky wellness pobytů, polopenze či plné penze plné výborného jídla i základní varianty pro velké výletníky, kteří se na hotelu dlouho neohřejí.

Navštivte Kašperské Hory

Za návštěvu rozhodně stojí lokalita Kašperských Hor. Zde se nachází městečko s muzeem, zajímavý hrad a okolní pěkná lehce kopcovitá příroda. Ubytování v Kašperských Horách je dostupné v různých verzích pro náročné i turisty, kteří spíše hledají nižší cenu. Mezi dobře hodnocené ubytování patří například Parkhotel Kašperské Hory, kde je k dispozici výborný servis, krásně zařízené pokoje a hlavně několik různých wellness procedur pro ten správný odpočinek.

Objevujte další zákoutí naší krásné země

Za návštěvu stojí i další místa na území Šumavy. Naplánujte si i další výlety v rámci České republiky, kde máte na výběr hned z několika pohoří a cenných přírodních lokalit. Při svých cestách najdete ubytování na Hotel.cz, kde si můžete rovnou pobyt rezervovat. Na jednom místě také přehledně vidíte hodnocení jednotlivých penzionů a hotelů, takže máte velkou šanci, že s vybraným ubytováním budete skutečně maximálně spokojeni. K dispozici jsou i nejrůznější pobytové balíčky pro příjemně strávený víkend a jiné příležitosti.