K odvezení většího nákladu, který se nevejde do běžného osobního automobilu, ale pro který je velké nákladní auto zbytečné, je ideální užitkové vozidlo, neboli dodávka. Mohou ji občas potřebovat soukromé osoby i menší firmy, kterým se nevyplatí udržovat si vlastní vozový park.

Pro tyto případy můžete využít levné půjčení dodávky Praha. Stačí zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti a její operátoři Vám poradí s výběrem vhodného vozidla přímo pro Vaši potřebu.

Výhody pronájmu dodávky

Pro zákazníka, který si dodávku pronajme, je největší výhodou, že se nemusí starat o údržbu vozidla, nemusí sledovat servisní lhůty ani jezdit do STK ani platit povinné ručení nebo havarijní pojištění. Na všechny tyto starosti může v klidu zapomenout a ušetřený čas věnovat buď svému podnikání nebo jiným aktivitám. Prostě se tak zbavíte veškerých starostí spojených s provozem vozidla.

Další přednosti pronájmu

Klienti z Prahy a blízkého okolí si mohou pronajmout dodávku za mnohem výhodnějších podmínek, než nabízejí konkurenční autopůjčovny na území hlavního města. Zvýhodněné ceny jsou určeny jak pro podnikatele, tak pro fyzické osoby. Aktuálně můžete navíc ušetřit 10 % z ceny pronájmu vybraných vozidel v rámci pronájem dodávky akce, která běží pouze do 30.11.2017.

Kromě toho se nemusíte při přejímání půjčeného vozidla obávat ani žádného omezení počtu najetých kilometrů.

Podmínky pronájmu

Všechny dodávky nabízené k pronájmu jsou v perfektním technickém stavu. Půjčovna svůj široký vozový park pravidelně obměňuje, takže se nemůže setkat s žádnou ojetinou. Klient půjčovny potřebuje pouze řidičský průkaz skupiny B, který postačuje k řízení dodávek na území ČR, ale i ve všech členských zemích EU. Nemusíte se obávat složitosti řízení, neboť předávací technik každého klienta při předávání vozidla seznámí s ovládacími prvky. Před vyjetím do ostrého provozu si každý může řízení dodávky vyzkoušet nejprve v areálu půjčovny. Při přejímání dodávky obdržíte technický průkaz, doklad o zaplacení povinného ručení a údaje o elektronickém sledovacím systému.