Trávíte dlouhé dny v práci a potřebujete aktivnější dovolenou, na které si zároveň odpočinete? Pak jsou pro vás vhodnou volbou poznávací zájezdy, díky kterým je možné vidět zajímavá místa, odpočinout si, užít si místní kulturu, a zároveň nebude chybět zdravá míra pohybu.

V dnešní době jsou velice oblíbené poznávací zájezdy. Chválí si je nadšení cestovatelé, milovníci kultury, jednotlivci, páry, rodiny i skupiny přátel. Zkrátka, poznávací zájezdy jsou skvělou příležitostí, jak poznat nová místa, nové přátele, a pro nezadané, možná i nového partnera. Na tomto typu zájezdů totiž nikdy nebudete sami!

Oblíbená klasika

Mezi klasické poznávací zájezdy většiny cestovních kanceláří patří známá evropská města, jako například Řím, Benátky, Paříž nebo Amsterdam.

Řím – foto: flickr.com

Město módy a lásky – Paříž

Poznávací zájezd do Paříže je skvělou volbou pro zamilované páry, pro partu kamarádů, ale i pro osoby, které doufají v poznání toho pravého partnera právě na jejich oblíbených cestách za poznáním nových míst.

Paříž není pouze městem zamilovaných. Tato metropole je zároveň univerzitním městem, sídlem středověkých panovníků, městem módy a elegance, ale také místem revoluce. Krásy tohoto města ročně obdivují miliony turistů.

Historický Řím

Všechny cesty vedou do Říma. A pokud tam povede i ta Vaše, věřte, že nebudete litovat. Poznávací zájezdy do Říma jsou skvělou volbou pro cestovatele, kteří mají rádi historii a kulturu. Při návštěvě tohoto velkoměsta, které bylo stovky let středem Evropy, se můžete těšit na Vatikán, Andělský hrad, Fontanu di Trevi, Koloseum, ale i dobré jídlo a pití. Do Říma by se alespoň jednou v životě měl podívat každý z nás…

Poznávací zájezdy pro aktivní cestovatele

Velké oblibě se v posledních letech těší zájezdy s pěší turistikou, mezi které bezesporu patří Rakousko, Švýcarsko, Itálie a další. Širokou škálu poznávacích zájezdů s bohatými zkušenostmi nabízí například česká cestovní kancelář Redok Travel, která sídlí v Brně. Tato cestovní kancelář nabízí velice kvalitní zájezdy do celého světa za velice příznivé ceny.