Plánujete-li uspořádat seminář, konferenci či jinou firemní akci v Praze, využijte skvělé konferenční prostory přímo v centru hlavního města v hotelu Jurys Inn Prague. Jedná se o perfektní řešení pro menší i středně velké události. Ve všech místnostech je rychlé a spolehlivé připojení k Wi-Fi zdarma, kvalitní integrovaný zvukový systém a nechybí ani klimatizace, která je v horkých dnech nepostradatelnou součástí hotelových zařízení, kde se sejde větší množství návštěvníků. Celková kapacita několika sálů je 160 osob, ty mohou využít až 155 m² plochy. Moderní konferenční prostory nabízí 7 místností pro setkání malých či soukromých skupin, jsou však flexibilní a dají se vzájemně propojit.

Hotel Jurys Inn s ideální polohou v centru Prahy

Díky ideální poloze je konferenční hotel v Praze velmi vyhledávaný, nachází se přímo u stanice metra Florenc, a tak jej každý bez problémů najde. Z hotelu se můžete vydat kamkoliv budete chtít a vychutnat si atmosféru centra velkoměsta, čeká na vás třeba Karlův most, Pražský hrad a romantické starobylé uličky Starého Města. Cestovat se dá pěšky, metrem či tramvají. Moderní hotel v Praze na Florenci se nachází také poblíž známých nákupních galerií – Palladia a Harfy. Na Letiště Václava Havla vás dopraví veřejná taxislužba nebo vysoce komfortní hotelové taxi. Na Staroměstském náměstí jste pěšky za patnáct minut.

Příjemné občerstvení přímo v hotelu

Přímo v samotném hotelu Jurys Inn Prague se nachází hotelová restaurace a moderní bar pro náročné návštěvníky, kteří mohou ochutnat výtečné lokální a sezónní pokrmy. Příjemné bistro v Praze 8 na Florenci vás zaujme svou útulnou atmosférou, kromě svěžích jídel z čerstvých místních surovin a klasické nabídky české kuchyně se zde podává ve všedních dnech polední menu za nižší cenu. Večerní chvíle si zpříjemníte v hotelovém baru s tlumenou hudbou v pozadí, tak si můžete naplánovat některé schůzky a setkání i v pozdějších hodinách nebo si při popíjení dobrého nápoje odpočinout po náročném dni.

Related Posts