Neunikli jste jarní viróze? Cítíte se malátní, tělo je těžké, každý pohyb namáhavý, máte rýmu, kašel, hlava bolí, všechno je jak za oponou…

Ale stále jste maminka malého synka, nebo dcerky, možná pečujete o svoje rodiče nebo někoho, kdo se bez vás neobejde. Nebo máte psího přítele a další mazlíčky. Všichni potřebují najíst, případně přebalit, vyvenčit, ohlídat, opečovat a vy jste na to sami. Tedy navíc s chřipkou.

Aby rodina a vaši svěřenci včetně vás přežili, je třeba nastavit nouzový režim: minimalistické jídlo nenáročné na přípravu, pár dní se dá přežít i o chlebu s čímkoli nebo luxusně výživná verze jsou například brambory se zelím.

Vy se do jídla přes nechuť nenuťte, hlavně pijte dost teplých čajů, džusy, rýžová mléka, vitaminové nápoje a pokud je možnost, tak silné zeleninové a masové vývary. Ven choďte jen na chvilku v nejnutnějších případech, a to v čepici, kterou si nechte i doma a každou volnou chvilku využijte na spánek nebo aspoň zdřímnutí. Nasaďte si lék Wobenzym, který uleví od bolesti a otoku sliznic, nastartuje imunitu, zkrátí délku a zmírní průběh nemoci, nejlépe v dávkování 3x denně 5 tablet s řádnou dávkou tekutin. Pokračujte po několik dalších týdnů i po vymizení většiny příznaků nemoci, protože částečně přechozený akutní stav je třeba doléčit. Enzymy pomohou vaší imunitě dostat se zpátky do kondice. Více na www.wobenzym.cz.

Related Posts