Kupujete jeden batoh za druhým a máte pocit, že musíte koupit další? V tom případě pořád nemáte ten správný. Je pochopitelné, že jednou hledáme menší, podruhé větší, ale i tohle se dá vyřešit jedním modulárním batohem, jenž se umí přizpůsobit tomu, co si právě potřebujeme naložit na záda.

Bajkshop tvůrců Singltreků v České republice se rozhodl k nám do Čech přivézt outdoor batohy přímo ze Savojských Alp. Francouzská značka PRISM vyvinula sportovní batoh s unikátním SES systémem (Switch Element systém). Ten vám umožní za pár vteřin předělat váš batoh na tak velký a vybavený, jak zrovna potřebujete. PRISM je především batoh na kolo – na krátkou vyjížďku, celodenní i několikadenní výlet. Jenomže když se do testování batohu pustili lyžaři, skialpinisté a snowboardisté, rázem se stal z cyklobatohu univerzální batoh i pro další sporty. O to lépe, protože zatímco si jej v létě užijete na kole, ale též na turistice, v zimě s ním vyrazíte klidně na lyže.

Modulární sportovní batoh, který roste s vašimi potřebami

Batohy PRISM si máte možnost sestavovat podle svých barevných preferencí a samozřejmě do velikosti, kterou aktuálně potřebujete. Váš výběr začíná základním zádovým dílem, který pak lze dále zvětšovat o přídavné díly o objemech 10, 18 a 25 litrů. Ty se k zádovému dílu připevňují pomocí propracovaného systému se zipy. Jde to rychle, snadno, a má to dostatečnou nosnost. Skvělý nápad, díky kterému nemusíte vlastnit pět batohů. Stačí vám jeden modulární batoh s páteřákem.

PRISM batohy pro bezpečnou jízdu na kole

Jelikož PRISM vyvíjel především batoh na kolo, nezůstalo jen u praktické možnosti navyšovat nebo zmenšovat objem batohu. Tento batoh lze vybavit taktéž páteřním chráničem, který vaši jízdu na kole udělá bezpečnou i v náročném horském terénu. Ochrana zad pomůže i při pádu na lyžích, ale nebojte se vzít si jej i na koně, pokud nemáte klasickou ochrannou vestu páteře. Na batoh snadno připevníte rovněž cyklohelmu, takže ji na výletech, když zrovna nejedete na kole, nemusíte nosit v ruce.

Related Posts