Hlavní město naší republiky je plné nádherných míst, která stojí za návštěvu. Praha není jen centrum naší země, ale především metropole plná příležitostí a pestrých nabídek, jak strávit pohodový víkend nebo naopak několik dní naprosto naplněných nikdy nekončící zábavou. Pro ještě lepší zážitek z Prahy je vhodné najít si nějaké šikovné ubytování v blízkosti centra, abyste měli více času na zábavu a nestrávili návratem do hotelu zbytečně moc času.

Navštivte romantické kavárničky i divoké bary

Speciální průvodce pro turisty uvádějí Prahu jako město plné pestré architektury s bohatou historií. To je dominantní součást našeho hlavního města. Také zde však najdete spoustu podniků, které většinou fungují přes den tak i v noci a nabízejí pestrou nabídku různorodých nápojů i jídel. Mimo to je však v Praze i několik překrásných parků, kde si můžete během cesty po Praze odpočinout a načerpat síly k jejímu pokračování. Takže rozhodně stojí za to vyrazit pešky a nebát se chodit celý den. Zajímavé tipy na výlety po městě i okolí najdete tady.

Vyberte si moderní ubytování za rozumnou cenu

Sehnat v Praze ubytování určitě nebude nic těžkého. Mnohem těžší je najít takové ubytování, které by nebylo příliš vzdálené od centra, nebylo drahé a zároveň mělo alespoň základní úroveň komfortu, na který jste zvyklí z domova. Vynikající kompromis nabízí místní hotel Praha Belvedere. Užijete si v něm pohodlí a moderní vybavení, tak i dobrou dostupnost do centra Prahy s blízkostí stanice metra a městské hromadné dopravy.

Objevte pražské parky a nechte se okouzlit jejich krásou

Pražská Zoo a Petřínská rozhledna patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější místa hlavního města Prahy. Co třeba ale takový Kunratický les, který slouží k odpočinku před ruchem velkoměsta a můžete v něm narazit na stáda muflonů ale i srnky, bažanty a strakapoudy. Pro sportovní nadšence je vhodnější Stromovka, což je park s největší zalesněnou plochou v Praze.

Hotel v centru Prahy se hodí i tehdy, pokud plánujete pracovní cestu do hlavního města. V prostorách hotelu je možné pořádat konference v plně vybavených místnostech s technickým zázemím.

Related Posts