Praha a Plzeň představují města, která mají bezpochyby co nabídnout. Vyrazit sem lze v kteroukoli roční dobu. Pouze jednodenní pobyt by vás ovšem stoprocentně okradl o spousty pamětihodností a krásných míst, která se vyplatí navštívit. Vždyť pouze prohlídka centra hlavního města dokáže zabrat i několik hodin. Jestliže si chcete v Plzni prohlédnout interiér tradičního pivovaru a výrobu místního slavného rezavého moku, určitě se také zdržíte. I proto vám v následujících řádcích doporučíme moderní ubytování v obou velkoměstech v hotelech patřících pod známou síť Accorhotels.

Hotel Ibis Malá Strana

Potřebujete-li se ubytovat v blízkosti historické čtvrti Malá Strana, rozhodně stojí za to využít Hotel Ibis Praha Malá Strana. Na Karlův most, Pražský hrad nebo Staroměstské náměstí odtud dorazíte za několik málo minut. Konkrétně je hotel situován pouhých 150 metrů od stanice metra Anděl. Co se týká ubytování, nabízí 225 luxusních klimatizovaných pokojů vyznačujících se mimo jiné odhlučněnými okny. Vybavené jsou TV, rádiem a fénem. V případě potřeby lze volit i jeden ze třech bezbariérových pokojů. Samozřejmostí je v tomto hotelu bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Potřebujete-li konferenční prostory, máte je mít. V hotelu jsou k dispozici hned tři velké místnosti s kapacitou 90 osob. Zaparkovat budete moci na soukromém parkovišti. Zapomenout nelze ani na stylovou restauraci, v níž si pochutnáte na mnohých specialitách.

Hotel Ibis Plzeň

Výbornou volbou pro ubytování v Plzni je třemi hvězdičkami ověnčený Hotel Ibis Plzeň. Situován je do lokality Borská Pole, která se nachází hned u univerzity. K dispozici je zde 130 luxusně vybavených pokojů. Doporučujeme i restauraci Sud&Cie se skvělou kuchyní. Hotel nabízí i dva konferenční sály s kapacitou 70 osob. Ať už se do Plzně chcete podívat soukromě nebo pracovně, určitě budete s tímto stylovým ubytováním spokojeni.

Related Posts